Naujasis kūrinys pasakoja dviejų žmonių, kuriems lemta išsiskirti ir pasukti skirtingais keliais istoriją. Į visą tai Dua Lipa ir dainą prodiusavęs Sly žvelgia linksmai – kūrinys turi savitą ritmą, kuris dažnam skausmingą istoriją perteikia žaismingai, rašoma spaudos pranešime.

„We’re Good“ vaizdo klipas nukelia į praėjusio amžiaus pradžią, išskirtinį laivo restoraną, kuriame pasirodo Dua Lipa. Žaismingumo į vaizdo klipo scenarijų įneša kiek netikėtas veiksmo posūkis, susijęs su akvariume plaukiojančiu omaru... Šį smagų siurrealistinį vaizdo klipą režisavo Vania Hetmannas ir Galas Muggla.

Devyniolikos kūrinių albume „Future Nostalgia – The Moonlight Edition“ yra ir dar daugiau naujienų – kartu su naujausiu singlu „We‘re Good“ pasirodo ir taip pat niekur negirdėti „If It Ain’t Me“, „That Kind of Women“ ir „Not My Problem (ft. JID)“. Be pasauliniais hitais pripažintų „Don’t Start Now“, „Physical“, „Break My Heart“ bei „Levitating“, naujajame albume ir Dua Lipos duetas su Miley Cyrus „Prisoner“ (250 mln. perklausų pasaulyje). Albumo grojaraštyje taip pat ir „Fever“ su belge Angèle, su šia daina duetas praleido net tris savaites #1 pozicijoje Prancūzijoje, net 11 savaičių #1 Belgijoje. Į albumą įtrauktas ir bendras atlikėjos darbas su J Balvin bei Bad Bunny „Un Dia“ (Ft. Tainy) – jis iki šios dienos perklausytas jau 500 mln. kartų.

Šiandien albumas pasirodo skaitmeniniu formatu, o fiziniu bus išleistas kovo 26-ąją. Penktadienį prasidėjo išankstiniai užsakymai.

Vos išleidusi pirmąjį singlą 2015-aisiais Dua Lipa iš karto tapo viena geidžiamiausių jaunųjų pasaulio atlikėjų. Jos vardinio debiutinio albumo pasaulyje parduota daugiau kaip 6 mln. kopijų. Albumo „Dua Lipa“ singlų parduota daugiau kaip 80 milijonų, o daina „New Rules“ tiesiogine to žodžio prasme pakeitė atlikėjos gyvenimą – Dua Lipa tapo jauniausia moteris atlikėja pasaulyje, kurios vaizdo klipas peržiūrėtas daugiau kaip milijardą kartų. Po to sekė daugybė apdovanojimų, tarp jų ir dvi „Grammy“ statulėlės.

Praėjusių metų kovą pasirodęs antrasis atlikėjos albumas „Future Nostalgia“ per pirmąją savaitę perklausytas daugiau kaip 294 mln. kartų, o šiuo metu šis skaičius pasiekęs net 6 milijardus. „Future Nostalgia“ nominuotas šešiems „Grammy“ apdovanojimams, tarp jų „Geriausio metų albumo“ ir „Geriausio pop vokalo“ kategorijose. Dua Lipa iki pat šios dienos išlieka klausomiausia britų atlikėja pasaulyje, „Spotify“ jai taip pat prikluso klausomiausios moters atlikėjos titulas. Jos užantyje ir ilgiausiai nuo 1955 metų populiariausių dainų dešimtuke išbuvę trys moters atlikėjos singlai, populiariausių albumų dešimtuke albumas „Future Nostalgia“ išbuvo net 26-ias savaites.

„Future Nostalgia“ yra vienas populiariausių praėjusių metų albumų Lietuvoje. Visi albumo singlai vos tik pasirodę patekdavo į populiariausių Lietuvos radijų ir muzikos klausymosi platformų topų pirmąsias vietas.