Muzikinis kūrinys “It’s Who You Are” atpalaiduoja klausytoją nuo stiprios elektronikos ir globalių iššūkių temų, kurioms skiriama daug dėmesio kitose albumo “Children of Nature” dainose, rašoma pranešime spaudai. Šioje baladėje Alanas kartu su britų prodiuseriu Mark Reeder atsigręžia į vidines žmogaus gelmes, norą panirtį į meilę, kūrybą, darnius santykius bei šiuos norus lydinčią atskirties ir vienatvės baimę, kuri taip skaudžiai atpažįstama izoliacijos sukaustytame pasaulyje.

Praėję metai visiems buvo ypatingai sunkūs. Net per gražiausias metų šventes buvome atskirti nuo artimiausiųjų, išgyvename nuolatinę įtampą ir nežinią, sunkiai apibrėžiame rytojų.

„Noriu palinkėti, kad ši mūsų su Marku sukurta daina ir jos skambesys palaikytų visus klausytojus. Linkiu, kad ji įkvėptų viltį ir stiprintų tikėjimą aukštesne jėga, kuri tiesiog neleidžia pasiduoti. Mes esame stipresni, nei manome, tad linkiu sutikti ir išgyventi Naujuosius metus stipriems,” – sako Alanas.

Minialbumas “It’s Who You Are” yra prieinamas visose pasaulio muzikos platformose, jį sudaro dvi naujos kūrinio versijos “It’s Who You Are – Falling Mix” ir “It’s Who You Are – Mark Reeder’s Still Falling Remix” bei ypatinga vedamosios muzikos albumo dainos “Children Of Nature” versija – “Children Of Nature - Mark & Micha’s Magic Mushroom Mix”.

Muzikinio klipo “It’s Who You Are” gamyba yra finansuojama iš Lietuvos kultūros tarybos paramos lėšų. Jį sukūrė tarptautinius apdovanojimus pelnęs kino režisierius Aleksandras Brokas.