Naujasis video darbas skirtas Mesijaus ir Ado Gecevičiaus muzikinio projekto „Vilniaus Energija“ dainai „Tavo gyvenimas kaip formulė - 1“, rašoma pranešime spaudai.

Šis klipas yra ne mažiau ypatingas. Šįkart jis buvo filmuotas 360 laipsnių apimančia kamera. Klipo autorius Viktoras Bušinskis naudojo specialius savadarbius tvirtinimus ir savitą montažo techniką. Tai leido išgauti neįmanomus kameros judesius ir unikalią stilistiką. Be kita ko, klipas turi stipriai svaiginantį efektą.

Filmavimai vyko dešimtyse lokacijų visoje Lietuvoje. Tarp jų kanapių lauke, Molėtų observatorijoje, Halės turguje, traukinio vagonuose, važiuojant netikėtomis transporto priemonėmis.

Dainą įkvėpė jau uždažytas užrašas ant sienos „Tavo gyvenimas kaip formulė - 1“. Jį ilgą laiką vilniečiai galėjo matyti ties staigiu posūkiu iš Geležinio vilko g. į Jasinskio g.

Klipo daina yra iš naujojo grupės Vilniaus Energija albumo „Welcome to Lithuania“, kurį atlikėjai išleido ne tik skaitmeniniu pavidalu, bet ir išskirtiniame riboto tiražo lazeryje su USB atmintine.

”Grupė Kastaneda, nepaisant pavadinimo, neturėjo nė lašo psichodelikos. Tuo tarpu po mūsų naujojo klipo pasijusite kaip po ajavaskos ceremonijos,” komentavo Mesijus.