„Jausmu karuselė“ yra apie tai, kaip mes visi jaučiamės, kai esame priversti atsisakyti dalykų, prie kurių esame įpratę ir kurie sudaro žmogiškosios prigimties pagrindą, kai netenkame sprendimo priėmimo laisvės ir laisvės save išreikšti“, – pasakoja Jurga. „Visa tai sukelia jausmus, kurie, jei nėra atpažinti, užsisuka į neįmanomo greičio karuselę.“

Anot Jurgos, išskirtinėmis aplinkybėmis susidūrus trims kūrybingoms – režisieriui Armui Rudaičiui, choreografei Anželikai Cholinai ir pačiai idėjos autorei ir klipo dainos atlikėjai Jurgai – buvo kartu parengtas scenarijus, o vaizdo klipu turėjusi tapti „Jausmų karuselė“ virto trumpo metro filmu, su savo istorija, idėja, simboliais ir paslaptimi, paliekančia kiekvienam žiūrovui erdvės interpretacijai, rašoma pranešime spaudai.

„Kartais mes užaugame aplinkoje, kuri mūsų nesupranta ir galbūt nepalaiko, kaip mums norėtųsi ir kur norėtųsi, bet visada yra keliukas svajoti, ištrūkti ir susikurti savo gyvenimą!, – sako Jurga. - Vaizdo klipo pasakojime moteris susikuria sau vyrą, jis atgyja ir ją išsiveda iš tų namų, kur jai per šalta, nejauku, ir išsineša į mišką. Ar tai yra tikra istorija, ar iliuzija – tai kiekvienam žiūrinčiajam reikia nuspręsti pačiam“.

Su „Jausmų karuselės“ režisieriumi Armu Rudaičiu Jurga yra anksčiau dirbusi prie televizinių ir kitų kūrybinių sričių projektų. Taip pat Armas režisavo televizinę šią vasarą Vilniaus universiteto didžiajame kieme vykusio naujausio Jurgos albumo pristatymo koncerto transliaciją, tad dainininkė seniai svajojo kartu sukurti ir muzikinį klipą. Prie jo kūrybinės komandos taip pat prisidėjo operatorius Martynas Norvaišas ir dailininkė Simona Kačinskaitė.

„Jausmų karuselės“ choreografiją apsiėmė daryti garsi choreografė ir teatro režisierė Anželika Cholina, su kuria artimesnė draugystė užsimezgė dar 2018 metais kartu dirbant prie jos režisuoto miuziklo „Mindaugas Karalius“, kuriame vieną pagrindinių vaidmenų – Mortos – atliko Jurga.

Be Anželikos Cholinos prie „Jausmų karuselės“ prisidėjo ir daugiau šokio scenos profesionalų. Vaizdo klipe nusifilmavo jaunosios kartos balerina Agota Korytė, šokusi per Jurgos albumų „Not Perfect“ ir „Jurga“ pristatymo koncertus, o pagrindinį vyro vaidmenį atliko baleto primarijus Jonas Laucius.

Anot Jurgos, net „Jausmų karuselės“ filmavimas prilygsta nedideliam stebuklui. Anksčiau niekada kartu nedirbusi komanda, sudaryta iš ryškių savo srities profesionalų ir neprofesionalių aktorių savanorių, tarp kurių buvo ir Jurgos draugė, dukterėčios bei anksčiau nepažįstami žmonės, labai stipriai sukibo nuo pirmų filmavimo sekundžių.

„Tikrai žinau, kad visada, kai būna įdomus ir sklandžiai vykstantis kūrybos procesas, rezultatas nenuvilia. Manęs nenuvylė. Bus labai gera turėti „Jausmų karuselę“ tarp savo dainoms skirtų vaizdo klipų“, – šypsosi Jurga.

Nepaisant dėl koronaviruso pandemijos visai kūrybinei industrijai sunkių metų, jau pusė vasarai prasidedant išleisto dvylikos dainų albumo „Jurga“ kūrinių turi savo vaizdo klipus. „Jausmų karuselė“ – šeštasis naujausias dainininkės kompozicijas pristatantis klipas.

Anksčiau pristatyti trys Ričardo Matačiaus režisuoti klipai – retrospektyvinis ir Jurgos karjerą atspindintis vaizdo klipas „Kelionė laiku“, provokuojantis trumpo metro filmas „Try Me“ bei karantino nuotaikas įamžinęs ir jo metu nufilmuotas šokio klipas „1:0 šviesa laimi“. Dainos „Švyturiai“ vaizdo klipą projektui „Sapiens Music“ nufilmavo režisierius Saulius Baradinskas, o kūrinys „Po kitu dangum“ buvo pristatytas koncertiniu vaizdo klipu iš ežero salos netoli Babtyno dvaro Kauno rajone, kur šį rugsėjį vyko proginis debiutinio Jurgos albumo „Aukso pieva“ gimtadienio koncertas.