Daina ir vaizdo klipas įkvepia įsileisti šviesos ir laisvės į savo vidų žaidžiant, dalijantis savimi ir savo džiaugsmu su kitais.

„Kalėdų laukimo laikotarpiu ypatingai norisi žmonėms suteikti džiaugsmo – kažkam padėti, kažkam įnešti šviesos, aukoti kitam žmogui save. Megztinis yra to simbolis: noriu atiduoti tau net paskutinį savo megztinį, kad tik būtum laimingas! Šia daina noriu perteikti dalinimosi, savęs aukojimo džiaugsmą. Ir tai daryti be jokių slegiančių minčių ar įsipareigojimų – priešingai – ypač lengva ir šventine nuotaika.“ – pranešime spaudai dalijosi mintimis Mantas.

Žvelgiant į nerūpestingai jaukų vaizdo klipą ir klausant dainos žodžių nesunku mintimis nusikelti į sparčiai artėjančias šv. Kalėdas ir pamėginti įsivaizduoti save tą dieną. Pasak Manto, nors šiemet šventės bus kitokios, jos nebūtinai turi būti kitokios vidinio jausmo prasme.

„Viskas priklauso nuo mūsų. Šiemt turime progą džiaugsmo paieškoti savo viduje, pabūti kūrybiški, iš naujo atrasti savo šeimos narius, pažvelgti į save kitaip. Galima juk ir į tas pačias kalėdines lemputes pasižiūrėti kitaip. Svarbiausia nenukabinti nosies ir įsileisti šventę į savo vidų. O jei matai, kad kažkam to reikia labiau nei tau – padėti šventę įsiliesti ir jam. Nepgailėkime savo megztinio, nors ir paskutinio“ – šypsosi dainininkas.

Naująją dainą galite išgirsti čia:

Dainą „Paskutinis megztinis“, kaip ir visą naująjį Manto albumą „Veidai“, galite išgirsti skaitmeninėse muzikos klausymo platformose.

Plačiau apie naująjį albumą su Mantu kalbėjomės laidoje „Delfi premjera“, jos įrašą galite peržiūrėti čia: