„Klausimas, kurį girdime nuo pat pavasario bus atsakytas dabar – mes apsisprendėme dalyvauti Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Turime dainą ir viziją. Tikimės, kad tai taps Euro-vizija“, – feisbuke pranešė grupės nariai.


//EN// The question we were hearing since spring will be answered now - we decided to take part in the National...
Posted by THE ROOP on Sunday, November 22, 2020


Dėl koronaviruso atšaukus net ir pačius svarbiausius pasaulio renginius, Lietuva šiemet neteko galimybės pristatyti savo pasirodymo „Eurovizijos“ konkurse. Nepaisant to, grupės „The Roop“ daina „On Fire“ internete surengtame #EurovisionHomeContest („Eurovizijos“ namų konkurse) laimėjo pirmąją vietą.

Lietuvių kūrinys belaukiant didžiojo šou buvo vertinamas kaip vienas geriausių. Daugybė melomanų iš visos Europos mūsiškiams šiemet prognozavo pačią aukščiausią vietą. Deja, šiemet didžiojoje scenoje grupė „The Roop“ pasirodyti negalėjo.

Tačiau kitais metais konkursas vyks, o "The Roop", atrankų organizatorių sprendimu, automatiškai pateks tiesiai į nacionalinės atrankos finalą.

Dėmesio susilaukė ir anksčiau

Grupė „The Roop“ jau ir anksčiau sulaukė užsieniečių pastebėjimų, kurie kūrė reakcijų į jų pasirodymą vaizdo įrašus. Tinklaraščio wiwibloggs.com autorius Williamas Lee Adamsas nusprendė įvertinti Lietuvos finalininkus.

„Šie metai Lietuvai yra kur kas stipresni, nei praėję“, – vertindamas nacionalinės atrankos finalininkus pabrėžė amerikietis. „Matau ugnį tavo akyse, brolau!“ – pirmosiomis „The Roop“ pasirodymo minutėmis patikino W. L. Adamsas. „Tai tikrai bohemija. Jis moka judėti! Jis tikrai moka judėti! Be to, tai labai unikalus įvaizdis. Tai nėra tai, ko tikėčiausi iš Lietuvos“, – tęsė jis.

Prasidėjus garsiajam grupės šokiui su iškeltomis rankomis virš galvos tinklaraštininkas liko sužavėtas. „Tai beprotiška! Man labai patinka. Net kiti muzikantai scenoje daro keistus dalykus“, – pastebėjo „Eurovizijos“ fanas.

„Šiame pasirodyme daug laimės, kažkiek keistoka, bet tai geras jausmas, puikus šokis. Tai keista ir modernu. Negaliu nustoti į tai žiūrėjęs. Puikūs efektai, primenantys Loreen pasirodymą. Pastebiu jausmingumą“, – pliusus vardijo jis.

„Man labai patiko. Dievinu tai. Vienintelis žodis – originalumas. Šis pasirodymas yra unikalus. Buvo linksma, bet nėra juokinga <...>. Žmonės tikrai atsimins šį šokį. Be to, pasirodymas turi melodingą muziką, tai tikrai muzikalu. Šis pasirodymas suteikia urbanistinės, elektroninės muzikos įspūdį“, – tęsė wiwibloggs.com autorius.

Tinklaraštininkas turėjo gerų žodžių ir konkrečių pastabų grupės lyderiui. Pasak jo, Vaidotas dėl savo sceninių gabumų ir išvaizdos drąsiai galėtų būti tarptautine popmuzikos žvaigžde.

„Balsas – savo vietoje, charizma – o, Dieve, ji tikrai ten yra, muzikos judesiai – taip pat yra. Tai tiesiog puiku“, – sakė jis. „Lyderis labai lengvai pamilstamas. Jis – šarmingas. Tai šarmo turintis atlikėjas su lengvai pamėgstama daina“, – tikino žinomas amerikietis.