Pranešime spaudai pranešdama šias žinias Jurga dalinasi ir pirmuoju albumo „Aukso pieva (Deluxe)“ koncerto fragmentu – tituline šio albumo daina, kurią rugsėjo viduryje kartu su grupe atliko Nevėžio senvagės ežero saloje Kauno rajone, šalia Babtyno dvaro.

„Labai džiaugiuosi, kad pasirodys „Aukso pievos“ vinilo plokštelė, kuri turės absoliučiai išskirtinę vertę, – įsitikinusi Jurga. - Manau, kad tai bus ta plokštelė, kuri turės teisę puikuotis kolekcijose tarp pačių įdomiausių leidinių, nes tiek jos dizainas unikalus, tiek praėję metai šį albumą tik brandina.“

Jurga | Aukso pieva (Aukso pieva 15 - Live):

Belaukiant „Aukso pieva (Deluxe)“ pasirodymo kiekvieną savaitę Jurga savo „YouTube“ kanale skelbs kūrinius iš koncerto „Aukso pieva - 15“. Dar šią savaitę pasirodys dainų „Aš esu tiktai jei tu esi“ ir „Nebijok“ koncertiniai video.

Surengti „Aukso pievai“ skirtą tiesioginę transliaciją Jurgą paskatino kovo mėnesį prieš pat Lietuvoje įvedant karantiną surengto koncerto iš tuščios Šv. Kotrynos bažnyčios sėkmė. Jį dainininkės „YouTube“ paskyroje vienu metu tiesiogiai stebėjo per 5 000 žiūrovų, o iš viso jau pažiūrėjo beveik 70 000.

„Aukso pieva (Deluxe)“ bus antrasis Jurgos albumas šiais metais. Vasaros pradžioje dainininkė po trejų metų pertraukos išleido savo visiškai naujų dainų albumą „Jurga“, iš kurio labiausiai išpopuliarėjo kūriniai „Kelionė laiku“, „Švyturiai“, „1:0 šviesa laimi“ ir „Try Me“. Naujausio Jurgos kūrinio „Po kitu dangum“ vaizdo klipas buvo nufilmuotas toje pačioje ežero saloje, iš kur vyko „Aukso pievos“ koncerto transliacija.