„Mano naujausias kūrinys „Giorgio Armani“ yra įrašytas kartu su Australijos atlikėju Séb Mont, – pranešime spaudai sako Jonas Nainys. - Be to, tai jau antras kūrinys, kurį leidžiame kartu su įrašų kompanija „Lithuania HQ“, su kuria išleistas ankstesnis mano ir britų dainų autoriaus Conor Byrne singlas „Tokyo“ netrukus skaičiuos milijoną perklausų „Spotify“ muzikos platformoje. Darbas su talentingais užsienio prodiuseriais ir autoriais įkvepia keliauti tolyn už Lietuvos ribų. Galiu atskleisti nedidelę paslaptį, kad netrukus įrašysiu bendrą kūrinį su žinomais Vokietijos muzikos prodiuseriais“.

Jovani & Séb Mont - „Giorgio Armani“:

Jonas Nainys-Jovani naujausią kūrinį „Giorgio Armani“ įrašė su Melburne reziduojančiu kompozitoriumi ir prodiuseriu Séb Mont. Solidžią reputaciją užsitarnavęs pop, elektroninės šokių ir house muzikos autorius rašo dainas kartu su Afrojack, Ester Dean (Katy Perry, Rihanna, Nicki Minaj), „Grammy“ apdovanojimų laimėtoju Jintae Ko („OneRepublic“, Julia Michels), Gabrieliu Benjaminu (Avicii), Ryanu Ribacku (Lauv, Armin van Buuren) ir daugeliu kitų.

Kaip populiaraus didžėjų dueto „Radistai“ narys, Jonas Nainys–Jovani yra puikiai žinomas elektroninės muzikos mėgėjams. Nuo 2018 m., kada pradėjo solinę karjerą, Jovani yra išleidęs daugybę didelės sėkmės sulaukusių hitų.

„Euforiškas pabėgimas į klubą“ – taip Jovani kūrybą apibūdino įtakingas muzikos žurnalas „Billboard“, negailėjęs liaupsių singlui „Half Life“.
Dar didesnių simpatijų lietuvių atlikėjui neslėpė dažnai svarbiausiu balsu klubinės muzikos pasaulyje vadinamas „EDM.com“, teigiantis, kad Jovani ir Jazzu bendras hitas „Keep It To Myself“ buvo vienas geriausių 2018-ųjų metų kūrinių, turintis „viską, kas mums patinka elektroninėje muzikoje“.

Naująjį Jovani hitą „Giorgio Armani“ jau galima išgirsti visose muzikos platformose.