Alanas kartu su britų prodiuseriu Mark Reeder kūrinyje „Heavy Rainfall“ tęsia muzikinio albumo „Children of Nature“ temas – totalitarinių režimų atgimimas pasaulyje, auganti nedemokratiškų valstybių kontrolė, grėsmės žmogaus teisėms ir laisvėms, perteklinis vartojimas ir klimato kaita, rašoma pranešime spaudai.

Alanas teigia: „Mūsų daina „Heavy Rainfall“ yra gili. Kalbame apie tai, kad visi esame manipuliacijos aukos ir mūsų mintys nebėra mūsų – tai tik iliuzija. Norime atkreipti klausytojo dėmesį, kad nevalingai prarandame elgesio ir sprendimų kontrolę. Vartojame didelius kiekius informacijos, kuri sistemingai programuoja pirkti – vartoti – išmesti ciklus, o vėliau ir mąstyti atitinkamai. Tai dilema, nuo kurios intuityviai bėgame, nes tiesa gąsdina labiau nei tariamas saugumas ir pasirinkimo laisvė.“

Kūrinys „Heavy Rainfall“ – tai monologas apie artėjančią socialinę audrą, vidinę ir išorinę taršą bei klausimą pačiam sau – o ką darysi tu? Kartu tai viltis, nes sąmoningumas keičia ir išlaisvina.

Šių kontrastingų idėjų vizualizacijai Alanas Chošnau ir Mark Reeder pasirinko ypatingą vietą – vieną didžiausių Lietuvoje pavojingųjų ir nepavojingųjų atliekų tvarkymo bendrovę „Žalvaris“.

Šioje unikalioje aplinkoje pamatai, kiek nereikalingos ir pasaulį teršiančios materijos sukuria vien fizinė žmogaus veikla.

Pasak bendrovės atstovės Eglės Berentienės, atverdami „Žalvario“ duris Alano Chošnau muzikinio klipo filmavimui, jie įžvelgė galimybę sudominti visuomenę tuo, kas mums yra svarbu, išnaudojant įmonės erdves kūrybiniams sprendimams įgyvendinti.

„Mes kasdien susiduriame su pasirinkimais – vartoti daugiau ar mažiau, išsaugoti ar nukirsti, deginti ar perdirbti. Nuo šių pasirinkimų priklauso ateitis. „Heavy Rainfall“ padeda išgirsti ir pamatyti pasirinkimų prieštaringumą ir priartina suvokimą, kad mūsų veikla ir tai, kas lieka po jos, yra ne kas kita, kaip mūsų pačių kasdienės veiklos pėdsakas,“ - sakė ji.

Muzikinį klipą sukūrė tarptautinius apdovanojimus pelnęs kino režisierius Aleksandras Brokas. Jį įvertinti galima čia: