Žinomą Lietuvos atlikėją dvikovai ruošia garsus choreografas Šarūnas Kirdeikis, su kuriuo Moniqué dirba „ANT“ šokių studijoje, kuriai vadovauja Dainius Žebrauskas „Skruzdėliukas“.

Populiari dainininkė ir jos šokėjai neabejoja, kad šį penktadienį po pralaimėjimo „namo eis“ Justinas Jarutis, o pergalę švęs Moniqué ir jos komanda, rašoma organizatorių pranešime spaudai.

Moniqué pravėrė repeticijų studijos duris:

Jau šį penktadienį „Žalgirio“ arenoje Kaune vyksiančiam šou besiruošiantys Moniqué ir Justinas Jarutis susitiks keturiuose raunduose. Dvikova prasidės abiejų atlikėjų apšilimu. Vėliau abu dainininkai kovos „Perdainavimo“, „Perėmimo“, „Susirėmimo“ ir „Kviestinio svečio“ raunduose.

„Perdainavimo“ raunde kiekvienas dainininkas pristatys vieno ir to paties populiaraus hito versiją. „Perėmimo“ raunde sužinosime, kaip gerai atlikėjams seksis dainuoti vienas kito kūrinius. Raunde „Susirėmimas“ žinomos atlikėjų dainos nuskambės naujame muzikos žanre, pavyzdžiui country, reggae ar electro. Finaliniame „Kviestinio svečio“ raunde abu atlikėjai į sceną žengs su kviestinėmis žvaigždėmis.

Muzikinė kova pirmąkart mūsų šalyje buvo surengta 2012 m. Prieš aštuonerius metus kovojo nugalėtoju tapęs Marijus Mikutavičius ir grupė „G&G Sindikatas“. 2017 m. vykusioje muzikos dvikovoje susitiko nugalėjusi Jazzu ir Donny Montell.

Panašios kovos vyksta daugelyje pasaulio šalių. Jose jau dalyvavo Snoop Dogg, „Major Lazer“, „Metalheadz“, Magnetic Man, „Disclosure“, „Rudimental“, „Chase & Status“, „Shy FX“ „A$AP Mob“, Wiz Khalifa ir kitos muzikos žvaigždės.