„Teko viską suorganizuoti per kelias dienas, tad ilgai nemąstėme ir pristatymą nusprendėme surengti tame pačiame naktiniame klube, kuriame vyko ir klipo filmavimas. Į „Luchi“ pakvietėme visus, kurie pasirodė klipe, taip pat atvyko ir šiek tiek draugų“, – kalbėjo Ironvytas.

Tuo pačiu metu, kai „Mergaitė Arktika“ pasiekė klausytojus internete, 21 val., prasidėjo ir vakarėlis naktiniame klube. Čia Ironvytas ir Dallasas ne tik pristatė naują dainą, bet, surengdami nedidelį koncertą, pristatė ir dar keletą bendrų bei solinių kūrinių, rašoma pranešime spaudai.

Renginyje dalyvavo ir vaizdo klipo herojė Orinta, kurią kūrinio autoriai išsirinko iš gausybės atrankoje dalyvavusių merginų.

„Kai sugalvojau, kad klipui reikės mergaitės Arktikos, iš karto įsivaizdavau, kaip ji turi atrodyti. Feisbuke paskelbiau, kad ieškome merginos ir ne vien cenzūriniais žodžiais apibūdinau jos išvaizdą: k*** patraukli. Tas necenzūrinis žodis, matyt, labiausiai ir patraukė žmonės, nes kilo nemenka diskusija, sulaukiau ir kritikos. Tačiau aš ją įsivaizdavau būtent taip. Ji turėjo būti ir faina, ir graži, ir miela, ir, kai reikia seksuali bei elegantiška.

Norą dalyvauti filmavime išreiškė daugybė merginų. Išsirinkau branduolį, o iš jo kartu su operatoriumi, Dallasu, muzikos kūrėju Donatu Dzouns pradėjome atrinkinėti tinkamiausias. Pabendravę su Orinta nusprendėme, kad ji geriausiai atitinka visus mūsų kriterijus ir su ja bus lengviausia dirbti. Ji paprasta, sukalbama ir suprantanti, kaip reikia dirbti su kamera. Tai ir tapo pagrindine priežastimi, kodėl pasirinkome būtent ją. Gražių merginų yra daug. Tačiau gražuolių, kurios geba filmavimo aikštelėje dirbti ir pusę paros, reta. Orinta tikrai pateisino visus lūkesčius, dirbo labai profesionaliai“, – pasidžiaugė reperis.

Ypatingas vaidmuo kliuvo Ironvyto bičiuliui Liutaurui, kurio gyvenimas vaizdo klipe baigiasi tragiškai ir netikėtai. „Jis jau buvo filmavęsis mūsų su Dallasu dainos „Greiti ir pasiutę“ vaizdo klipe. Nors tąkart jam kliuvo nedidelis vaidmuo, pastebėjau, kad jis labai gerai atrodo kadre. Tad, kai nusprendėme, kad mums reikalingas vidutinio amžiaus pasiturintis vyras, kurį apgauna mergina, iškart pagalvojome būtent apie Liutaurą. Mano bičiulis labai gerai pasirodė. Tereikėjo pasistengti, kad jis „išjungtų“ vaidybą ir toliau viskas vyko labai organiškai“, – pasakojo Ironvytas.

Idėją vaizdo klipui pasufleravo dainos tekstas, kurį reperis rašė keliaudamas iš sostinės į Kauną, kur su muzikos kūrėju Donatu Dzouns susitiko jo studijoje „Studija 2.0“.

„Pasakiau jam, kad sukursime rudeninį hitą. Turėjau mintį sukurti dainą apie laisvo elgesio merginą. Na, o klipas tapo dainos „Neleisk tavęs nekęst“ pratęsimu. Kaip ir ten, taip ir čia žmonės stebėdami merginą galvoja, kad ji barakuda, parsiduodanti už pinigus. Tačiau vėliau paaiškėja, kad ji – plėšikė, neleidusi vyriškiui prie savęs prikišti nė piršto. Klaidingą įvaizdį klipe sudarome ir mudu su Dallasu, nes tik jo finale paaiškėja tikrasis mūsų ryšys su mergina. Šitas kūrinys įprasmina tai, kad mes labai dažnai apie knygą sprendžiame iš viršelio“, – sakė atlikėjas.