„Prašome visų koncertų lankytojų dėvėti apsaugines veido kaukes, laikytis atstumų, dezinfekuoti rankas, pagal galimybes matuojame temperatūrą ir laikomės visų kitų sveikatos apsaugos reikalavimų. Norime, jog žiūrovams nereikėtų jaudintis, tad ribojame ir renginių lankytojų skaičių, kad visi galėtų jaustis laisvai ir mėgautis koncertu, o ne galvoti apie pavojus“, – pranešime spaudai sakė G. Vagelis.

Dainininkas su grupe jau aplankė Širvintas, Marijampolę, Šiaulius, Panevėžį, Alytų ir Mažeikius, o penktadienį užbaigs koncertinį turą Utenoje.

„Be galo gera matyti žmonių veidus, nors ir su kaukėmis. Kai kurie gerbėjai šių koncertų laukė dar nuo vasario mėnesio, kai turą planavome pavasarį. Tada dėl karantino viską teko perkelti į rudenį, ir nors situacija renginiams vis dar nėra pati palankiausia, labai džiaugiamės, kad apskritai galime koncertuoti. Tikrai galiu pasakyti, kad visiškai nesvarbu, ar susirenka keli šimtai, ar keliasdešimt žiūrovų, jausmas vis vien be galo geras ir tikiu, kad tokią pačią gerą emociją po koncertų išsineša ir žiūrovai“, – kalbėjo G. Vagelis.

Atlikėjas džiaugiasi, kad kol kas visi rengti koncertai praėjo sėkmingai, tačiau pripažįsta, kad nerimas dėl epidemiologinės situacijos šalyje lydi kiekvieną dieną.

„Tikrai labai keistas metas, jaučiamės tarsi minų lauke – vieną savaitę kažkur dar gali būti ramu, o kitą savaitę jau koronaviruso židinys, kaip atsitiko Šiauliuose, kur koncertą spėjome surengti paskutinę dieną prieš mieste atšaukiant visus renginius. Tačiau viską suprantame, sveikata svarbiausia. Vis dėlto matome, kad laikantis visų saugumo reikalavimų, pilnai galime organizuoti renginius, taigi palinkėsiu visiems sąmoningumo ir atrasti laiko kultūrai, kuriai šie metai yra be galo sunkūs“, – mintimis dalijosi G. Vagelis.

Penktadienio vakarą G. Vagelį su grupe, galbūt jau paskutinį kartą šiemet, bus galima išvysti Utenos kultūros centre.