Vienas garsiausių Lietuvos elektroninės muzikos kūrėjų Leon Somov pasakoja, kad emocijų kupina daina neatsitiktinai virsta net trijų talentų kūrybiniu dialogu: „Dainą įrašėme maždaug prieš metus, o pirmąjį jos eskizą turėjome dar praėjusią liepą. Kadangi su abiem šiais atlikėjais man jau teko įrašinėti, žinojau, kad tai ne tik labai talentingi kūrėjai, bet ir įkvepiančios asmenybės, su kuriomis dirbant keistis idėjomis didžiausias malonumas“.

Su Amerikos muzikos įrašų kompanija Prancūzijoje „Sony Music“ bendradarbiaujanti Ginta – puikiai žinoma atlikėja tokiose šalyse kaip Italija, Prancūzija ir Šveicarija. Ankstesnis bendras projektas atlikėjai virto savotišku nauju etapu, mat būtent su Leon Somov muzika ji pirmąkart dainuoti ėmė angliškai, rašoma pranešime spaudai.

„Po dainos „Pray“ sėkmės, ypač Azijoje, kur klausytojų skaičius išaugo labiausiai, tikrai džiaugiuosi galėdama tęsti bendradarbiavimą su Leonu ir šiame, introspektyviniame projekte. „Night Shift“ yra šviesos matymas kiekvienoje situacijoje ir radimas jėgų eiti savo keliu, gyventi savaip. Ši daina reprezentuoja tą magišką pokyčių momentą, kai nusprendžiame tapti geresne mūsų pačių versija“, – pasakoja atlikėja Ginta.

Tuo tarpu Monty Wells, šokių muzikos gerbėjams geriau pažįstamas xøLove pseudonimu, į singlo filmavimo aikštelę atvyko tiesiai iš automobilio avarijos vietos – galima netgi sąmojingai pašmaikštauti, jog aštrių emocijų nestokojantis ne tik pats „Night Shift“ video klipas, bet ir jame pasigirstančio balso savininko gyvenimas.

„Man ši daina yra apie tai, kaip atrasti savo vidinę jėgą pasipriešinti situacijai, suprasti ir pripažinti savo vertę“, – pamąstymais dalinasi Olandijos šokių muzikos scenoje hitu „House of Cards“ išgarsėjęs muzikantas Monty Wells.

Bene įdomiausia „Night Shift“ klipo dalis – šokio elementai. Nors jokia naujiena vaizdo klipe pamatyti ritmingus judesius, rečiau kada matome ištisus sportinio šokio performansus. Anot pačių muzikantų, apie iššūkių bei skausmo įveikimą per užsispyrimą kalbančiai dainai, šokis tapo tiesiog idealiu pakeleiviu.

Daina pasakoja apie naktinius žmonių tarpusavio santykius ir sunkų darbą, kad viskas aplinkui nesubyrėtų. Vieni naktį mylisi ar šnekasi, kiti pykstasi – tarpusavio ryšiai nuolat kuriasi bei griūna. Tačiau, kad ir kokia nenuspėjama naktinė situacija bebūtų, visada pasibaigia taip pat netikėtai kaip ir prasidėjusi. “Personažų jausmų išraišką perteikti per šokį pasirinkome neatsitiktinai, manau ši meno sritis geriausiai vizualiai, pasitelkusi kūno judesius, atskleidžia vidines emocijas“, – mintimis dalinasi Leon Somov.

Specialiai video klipui sukurtą pasirodymą atlieka Lietuvos 10-ies šokių čempionai jaunimo kategorijoje: Kotryna Ambrazevičiūtė ir Laurynas Makarovas. Taip pat meno mylėtojai nesunkiai atskirs ir klipe pasirodančią aplinką – tai Nacionalinė dailės galerija Vilniuje, jau ne vienerius metus tampanti tokioms drąsioms kūrybinėms idėjoms naujaisiais namais. Tiesa, net ir joje elektroninės muzikos ritmus išgirsite tikrai ne kasdien.