Po pertraukos, kai jau atrodė, kad visa senoji karta atsitraukė, „AC/DC“ sugrįžta su vokalistu Brianu Johnsonu, kuris 2016-aisiais dėl pažeisto ausies būgnelio paliko grupę.

Taip pat prie kultinės australų grupės prisijungia gitaristas Cliffas Williamsas, kuris irgi 2016-aisiais, pasibaigus AC/DC pasaulinėms gastrolėms, paliko „AC/DC“. Grupėje jis grojo nuo 1977 metų.

Galiausiai trečia džiugi žinia, kad ir 2015-aisiais iš grupės išmestas ilgametis būgnininkas, lietuvių kilmės muzikantas Philas Ruddas irgi sėda atgal prie būgnų. O vietoje 2017 m. mirusio Malcolmo Youngo gitarą į rankas paėmė legendinio muzikanto sūnėnas Stevie Youngas.

Grupės ašimi išlieka Angusas Youngas, kuris 1973-aisiais kartu su broliu Malcolmu subūrė „AC/DC“ ir tapo viena populiariausių grupių istorijoje. Grupės įrašai parduoti daugiau nei 200 milijonų egzempliorių tiražu.

Netrukus pasirodys ir septynioliktasis šių roko ikonų albumas „POWER UP“. Tai bus pirmasis studijinis „AC/DC“ įrašas nuo 2014-ųjų „Rock Or Bust“. Kaip ir pastarojo, taip ir šio prodiuseriu tapo Brendanas O‘Brienas. Albumas pasirodys jau lapkričio 13 d.

Apie savo sugrįžimą „AC/DC“ prašneko dar šį rudenį, o jau šiandien galime išgirsti ir pirmąjį singlą, kuris išlaiko puikiai atpažįstamą grupės skambesį.