Šiųmetiniuose apdovanojimuose dėl įvairių priežasčių nedalyvaus nei vienas brolių Gintaro ir Mindaugo Bendžių globojamas atlikėjas: nei "Mango", nei Amberlife, nei dainininkė Geltona.

„Dėkojame už kvietimą, tačiau šiuo metu vyksta naujausią albumą "Šilta akimirka" pristatantis koncertų turas, be to, pavasarį ketiname įgyvendinti ne vieną naują muzikinę idėją. Per aštuonerius grupės gyvavimo metus įvairiuose vakarėliuose prisisvečiavome sočiai, gavome begalę įvairių apdovanojimų, tarp jų ir "Radiocentro" geriausios metų grupės titulą bei apdovanojimą už geriausią albumą“, - grupės „Mango“ merginos aiškino daug diskusijų sukėlusias priežastis, kodėl jos šiemet nedalyvaus minėtuose muzikiniuose apdovanojimuose.

„Mango“ vadybininkas Gintaras Bendžius negailėjo gerų žodžių „Radiocentrui“, tačiau stebėjosi, kodėl jo prižiūrima grupė vis dėlto nebuvo nominuota nei į vieną apdovanojimų kategoriją.

„Manau kad ši radijo stotis tikrai daug prisideda prie lietuviškos muzikos populiarinimo. Nors atvirai kalbant, mums šiek tiek ir keista, kad tarp nominuotųjų nėra grupės “Mango”, kuri ne pirmus metus laikosi populiarumo viršūnėje, o praėjusiais metais pasiekė aukštų muzikinių rezultatų: rinkinys “Geriausios dainos I dalis” parduotas 11 000 tiražu, albumas “Šilta akimirka” per vieną mėnesį – 17 000, o albumas “Raskila” – 30 000 kopijų tiražu“, - tokius faktus apie grupę „Mango“ pateikė G. Bendžius.

Grupės „Mango“ merginos nesijaučia nuskriaustos ir mielai užleidžia RC sceną jauniesiems muzikantams, kuriems, merginų manymu, pripažinimas – daug svarbesnis nei joms. „Esame dėkingos šiai radijo stočiai dar ir už tai, kad praėjusį kartą, rengdami apdovanojimų ceremoniją roko tema, mus ignoravo ir tokiu būdu paskatino sukurti didelio susidomėjimo sulaukusį “Rasmus” projektą“, - savo nuomonę apie RC apdovanojimus išdėstė „Mango“ merginos.

Foto: DELFI

Atlikėjas Amberlife pateikė net keletą priežasčių, kodėl šiemet neketina dalyvauti jau dešimtą kartą rengiamoje apdovanojimų ceremonijoje. „Pirmoji – tiesiog pristigsiu laiko pasiruošti, nes sausio 26-ąją vyks „Eurovizijos“ konkurso filmavimas Latvijoje, sausio 29 d. dalyvauju NML’e“, - vardino atlikėjas.

„Antra priežastis – mano pasaulėžiūros ir tolerancijos propagavimo neatitinkantis kai kurių Lietuvos muzikantų, nominuotų apdovanojimams gauti, elgesys. Jų požiūris į kolegas muzikantus, paverčiantis muzikinius renginius “cirku” - man iš esmės nepriimtinas, todėl nenoriu dalyvauti apdovanojimuose, kurie pretenduoja virsti pasityčiojimu iš kitų“, - tokias nedalyvavimo priežastis išdėstė Amberlife.

"Cactus Pro" nuotr.

Dainininkė Geltona neslėpė, kad tokiuose renginiuose ji jaučiasi nejaukiai, todėl visiškai nenusimena, kad šiemet nedalyvaus „Radiocentro“ apdovanojimuose. „Ko gero, visi seniai žino, kaip ne savo lėkštėje jaučiuosi ir per apdovanojimų ceremonijas, ir per vakarėlius“, - atviravo Geltona.