Naujausias 21 Savage darbas netgi turi savo anonsinį filmuką, kurio pasakotoju tapo Oskaro laureatas legendinis aktorius Morganas Freemanas. Jo balsas daugeliui pažįstamas iš įspūdingų dokumentinių filmų apie pasaulį.

Naujausiame albume skamba ne tik 21 Savage, bet ir Drake’o, Young Thug bei netgi jau minėtojo Morgano Freemano balsai. Albumo prodiuseriu tapo ne ką mažiau ryškus talentas – hitų meistras Metro Boomin, dirbęs su kone visomis ryškiausiomis šių dienų repo žvaigždėmis: nuo Kanye Westo ir Traviso Scotto iki The Weeknd ir Nicky Minaj.

Tiesa, šio albumo premjeros gerbėjai tikėjosi dar kovo mėnesį. 21 Savage irgi apie tai vis subtiliai užsimindavo. Tačiau prabėgus terminui ir nepasirodžius naujienai, gerbėjai įsiuto ir netgi išplatino peticiją, kurioje savo nepasitenkinimą išreiškė dešimtys tūkstančių ištikimiausių reperio gerbėjų.

„Savage Mode II“ albumo treileris su Morganu Freemanu:

Gyvenimo istorija – lyg iš kino filmo

Sparčiai ne tik JAV, bet ir visame pasaulyje išpopuliarėjusio reperio 21 Savage gyvenimo istorija primena filmo apie amerikietiškąją svajonę scenarijų. Būsima žvaigždė gimė Londone, tačiau dar būdamas vaikas, išsiskyrus tėvams, kartu su mama persikėlė gyventi į Atlantą, JAV.

Paauglystėje 21 Savage buvo sunkiai sutramdomas vaikas, kuriam dėl netinkamo elgesio tekdavo nuolat keisti mokyklas. Galiausiai jis įsivėlė į vienos gerai žinomos nusikalstamos gaujos iš Los Andželo veiklą.

2013 m. reperio 21-ojo gimtadienio šventėje įvyko susišaudymas, kurio metu jubiliatui teko net šešios kulkos, tačiau jis išgyveno. Deja, to pačio incidento metu žuvo geriausias 21 Savage draugas. Nuo to laiko jis tarsi gimė iš naujo. Pasivadinęs 21 Savage pseudonimu jis kardinaliai pakeitė savo gyvenimą – pradėjo kurti muziką.

Debiutinis 21 Savage albumas, prie kurio atsiradimo finansiškai panoro prisidėti žuvusio draugo dėdė, sulaukė didelio atgarsio ir palaikymo. Žinoma, tai pirmiausia įvyko pogrindžio scenoje Atlantoje. O jau pirmasis profesionalus 21 Savage studijinis albumas „Issa Album“ pasiekė antrąjį prestižinio „Billboard“ topo vietą.

Į „Billboard“ viršūnę 21 Savage vardas buvo įrašytas kartu su jau legenda tapusiu Post Malone superhitu „Rockstar“, kuriame jis atliko savo repo partiją. O dar šiemet 21 Savage daina „A Lot“ geriausios repo dainos kategorijoje atlikėjui pelnė daugelio muzikantų taip trokštamą prestižinį „Grammy“ apdovanojimą.

Ant laurų 21 Savage nesėdi ir savo populiarumą išnaudoja kilniems tikslams. Prieš kelis metus jis sukūrė edukacinę programą jaunimui, kaip sąžiningai užsidirbti pinigų:

„Jaučiu, kad dabar labiau nei bet kada svarbu jaunajai kartai suteikti įrankius, kurių dėka jie taptų sėkmingi”, – pristatydamas idėją kalbėjo žinomas reperis. Taip pat jis prisideda ir prie daugiau geranoriškų akcijų, pavyzdžiui, prieš patyčias mokyklose.