Kartu atlikėjai yra išleidę ne vieną pasauliniu hitu tapusį kūrinį. 2011-aisiais pasirodė „Titanium“ – jis perklausytas daugiau kaip milijardą kartų ir tapo penktuoju Guettos hitu patekusiu į „Billboard Hot 100“ dešimtuką, rašoma pranešime spaudai. Po to sekė 2012-ųjų numeris vienas „She Wolf (Falling To Pieces)“, „YouTube“ peržiūrėtas daugiau kaip 500 mln. kartų. 2015-aisiais išleistas „Bang My Head“, o 2018-asiais „Flames“ – ši daina tais metais tapo grojamiausia Europos radijo stotyse.


Izoliacijos metu sukurtas ir įrašytas naujasis singlas „Let‘s Love“ turi užkoduotą žinutę. Atlikėjai nori, kad klausydami dainą žmonės galvotų apie meilę ir tikėjimą – būtent to pasauliui reikia šiomis dienomis.

„Dainą karantino sukūrėme kartu su Sia „Zoom“ pagalba. Tuo metu buvo sukurta tiek daug liūdnos ir depresyvios muzikos, supratau, kad žmonėms reikia kažko, kas juos priverstų pasijausti laimingais, mylimais. Iš pradžių ši daina buvo baladė, bet galiausiai ji tapo 9-o dešimtmečio skambesio pripildytu hitu. Tikiuosi, kad ji jums patiks taip, kaip man“, – apie „Let‘s Love“ pasakojo D. Guetta.

Prieš keletą mėnesių specialių koncertų metu Majamyje ir Niujorke Davidas Guetta paaukojo daugiau kaip pusantro milijono dolerių Jungtinių tautų fondui, padedančiam nukentėjusiems nuo Covid-19. Koncertus stebėjo daugiau kaip 50 mln. žiūrovų iš viso pasaulio.

Davidui priklauso net du pasaulio Gineso rekordai – jis yra daugiausia žiūrovų koncerto internetu sulaukęs didžėjus ir daugiausia sekėjų „Facebook“ turintis didžėjus.

Liepą surengęs pagrindinį festivalio „Tomorrowland Around The World“ pasirodymą, Davidas Guetta paskelbė 2021-aisiais sugrįšiantis į žymųjį „Hï Ibiza“ klubą Ibizoje ir ten toliau rengsiantis „F**k Me I’ Famous“ vakarėlius. Guetta taip pat pradėjo naują judėjimą elektroninės muzikos scenoje „Future Rave“.

Kartu su MORTEN praėjusį mėnesį dižėjus išleido EP „New Rave“ – gerbėjai jau dabar nekantrauja kada galės išgirsti kūrinius gyvai. D. Guetta su slapyvardžiu Jack Back sukūrė Joel Corry kūrinio „Head & Heart“ remiksą – originalusis kūrinys šiuo metu užima pirmąją vietą Didžiosios Britanijos topuose.