„Dainos „Keista Draugystė” remiksavimo ėmiausi, nes originalus kūrinys – tikrai puikus darbas, kuris vertas būti išgirstas ir atgaivintas dar kartą. Pirminė idėja buvo pritaikyti kūrinį šokių muzikos mylėtojams, padaryti remiksą nenutolstantį nuo originalaus skambesio, bet turintį šiek tiek elektronikos prieskonio, stipresnį ritmą”, pasakojo Matto.

THE ROOP grupės nariai pasitikėjo Matto sprendimais, nes su juo jau teko dirbti prie plačiau nei Europą apskriejusio hito „On Fire”, rašoma pranešime spaudai.

„Su Matto yra lengva ir įdomu. Šiuo metu kartu dailiname net dešimt naujų THE ROOP kūrinių, kurie pateks į naują albumą. O ne už ilgo vieną jų jau pristatysime ir viešai”, intrigavo THE ROOP lyderis Vaidotas Valiukevičius.

„Keistos Draugystės” remikso vaizdo klipui buvo panaudota originalaus klipo likusi medžiaga, kurioje vienas kitą, savo namuose, filmavo Vaidotas ir jo mergina Deimantė. Pora jau 13 metų kartu.

„Pati daina neša labai gražią žinutę, kuri aktuali absoliučiai visiems, nes visi esame unikalūs ir kitokie, mūsų draugystės vieni su kitais taip pat – unikalios ir gal net kartais keistos. Turbūt viena iš priežasčių, kodėl kilo mintis remiksuoti šį kūrinį ir yra tas artimas ryšys su daina ir jos žinute”, prisipažino Matto.

THE ROOP nariams veiklos netrūks ir šį rudenį. Vaidotas tapo komisijos nariu naujame LNK TV muzikiniame projekte „Kaukės”, dar laukia naujų vaizdo klipų filmavimai, dainų įrašai ir koncertai. Artimiausias ir nemokamas šį penktadienį Klaipėdoje, prie Melnragės Molo.