D. Kudrin pranešime spaudai papasakojo, kaip vyko kūrybinis procesas.

„Jau pripratau prie mūsų su Edgaru tandemo, bet mums norisi griauti savo komforto zonas. Norime daryti kažką naujo. Tais laikais, kai dainavau roko grupėje, parašiau dainą, kurios motyvai mano galvoje sukosi kelerius metus. Tik dabar suradau galimybę iš naujo suteikti jai gyvybę. Sudainavau priedainį Edgarui ir abu vienareikšmiškai nusprendėme, kad kita mūsų grupės daina būtinai turi būti šita. Taigi, kibome prie darbo!“ - prisiminė D. Kudrin.

E. Bechter papasakojo apie nelengvą laikotarpį, kada palaikymo ir įkvėpimo sėmėsi būtent iš šios kolegos dainos.

„Tai buvo tikrai nelengvas metas. Baigėsi ilgalaikiai santykiai, ką tik pabaigiau akademiją ir nukrito rožiniai studento akiniai – likau visiškai vienas. Reikėjo kažkaip brautis į gyvenimą ir išsilaikyti, atrasti savo nišą. Nusipirkau bilietą į vieną pusę, ir išskridau į užsienį siekti karjeros. Mane pradėjo viena po kitos lydėti nesėkmės. Megapolyje sunku surasti sau vietą. Atrodė, kad viskas krenta iš rankų. Visos galimybių durys po devyniais užraktais. Galėjau sau leisti išleisti per dieną tik 3 eurus. Valgydavau užpilamas sriubas ir gyvenau pigiame hostelyje. Per mėnesį numečiau gal 10 kilogramų. Mažai maisto, daug streso ir didžiuliai atstumai padarė savo. Atokvėpio ieškojau metro užsidėjęs ausines. Tuo metu D. Kudrin buvo išleidęs pirmą savo buvusios grupės roko albumą – taip aš išgirdau dainą pavadinimu „Vienišas robotas“. Ši daina iš karto atrado kelią į mano sielą. Tai buvo romantiškiausi ir laimingiausi pasivažinėjimai metro. Jaučiausi kaip tas „Vienišas robotas“, ieškantis savęs ir bandantis užpildyti vidų. Ši daina mane išgelbėjo ir įkvėpė nepasiduoti. Prabėgo nemažai laiko. Mes sukūrėme su D. Kudrin grupę ir aš labai norėjau, kad mes perkurtume tą dainą, ji būtų mūsų naujo tandemo dalimi,“ - sakė E. Bechter.

D. Kudrin kalba apie kūrinio prasmę: „Sunku konkrečiai pasakyti, apie ką yra šitas kūrinys. Stengiuosi rašyti taip, kad kiekvienas surastų dalelę savo prasmės. Asmeniškai man ši istorija yra apie du žmones, kurie džiaugiasi akimirka ir atranda vienas kitą.“

Grupė „Hypocrite“ pristato kūrinį „Elektro Judesiai“, kuriam žodžius parašė D. Kudrin, muziką ir aranžuotę darė muzikos prodiuseris, kompozitorius Donatas Tamašauskas-Dzouns. Dainą puošia Lauritos Kalpokaitės-Mišinienės iliustracija.