Pirmajame pusfinalyje susirungs vilniečiai alternatyvaus roko atstovai „Džemas“, saksofono, boso ir būgnų garsus jungiantys „Fused Trio“, džiazą su roku maišanti „Kanalizacija“, pankroko ir psichodelikos grupė „indieca“ bei jaunatviška post-roko ketveriukė iš Šakių „Mėlyna“, rašoma pranešime spaudai.

Komisijos kėdėse šį antradienį sėdės ir dalyvius vertins Kazimieras Likša, Raminta Naujanytė-Bjelle, Vaiper Despotin, Tautvydas Paulius Augustinas („Baltasis Kiras“), muzikos vadybininkai Justas Čekuolis ir Vaidas Stackevičius.

Antradienio vakarą „Lofto“ terasoje pasirodymą surengs ir praėjusių metų „Novus‘19” konkurso nugalėtojai, džiazo kraipytojais ir šokamų ritmų revoliucionieriais save vadinantys „JUZT“.

Kitą antradienį, rugpjūčio 11 dieną, antrajame pusfinalyje susikaus dar penkios jaunos ir talentingos grupės. Tai elektronikos atlikėjas Palmės Žiedas, švelnias jūros istorijas pasakojanti klaipėdietė INGAJA, su chalatais į sceną lipsiantys, džiazą bei funk grojantys „Chalat Jazz“, neo-soul stilių atstovaujanti grupė „Dargana“ bei Marius Libas („Starsome“) – multi-instrumentalistas, jungiantis alternatyvaus popso, džiazo, indie roko ir elektroninės muzikos garsus.

Rugpjūčio 18 d. vyksiančiame muzikos inkubatoriaus „Novus“ finale susitiks ir dėl prizinio fondo varžysis iš viso penkios grupės. Keturios iš jų bus išrinktos pusfinalių metų, o viena grupė į sceną lips laimėjusi žiūrovų simpatijas.

„Novus‘20” laimėtojams atiteks AGATA įsteigtas 1000 eurų prizas pasirinktiems meistriškumo kursams, mini-albumo įrašas „MAMA studios“, profesionali fotosesija „Brazzi“ studijoje, „Pull&Bear“ dovanų čekis, galimybė pasirodyti pagrindinėje Loftas Fest’20 scenoje, dainos įrašas ir suvedimas „Muzikinio Cecho“ studijoje bei specialios partnerių dovanos.