Prie anksčiau paskelbto, populiarumo rekordus mušančio OG Version jungiasi lietuviškos hiphopo mokyklos atstovai – Mad Money, Niko Barisas bei duetas Linius&Kordas, rašoma pranešime spaudai.

„Karklėje visada puiki nuotaika, šildo saulė, skamba muzika, puikuojasi ir pagrindinis atostogų atributas – jūra. Festivalis – tai vasaros sinonimas“,- teigė organizatoriai, tarp vasaros ir festivalio dėdami lygybės ženklą ir taip pagrįsdami savo anksčiau ištartą frazę, jog „Neįvykti festivaliui – tolygu neįvykti vasarai“.

Atrodo, kad vasaros karštis bus juntamas ir rugpjūčio 15 d. vyksiančiame „mini festivalyje“, nes čia pasirodys vienos populiariausių šių dienų Lietuvos hiphopo žvaigždžių. Prie pirmojo ir jau anksčiau paskelbto vardo – lietuviško trap’o bastioną su milžiniška gerbėjų armija kuriančio atlikėjo ir prodiuserio OG Version prisijungia būrys kitų hiphopo atstovų.

Vienas jų – reperis Mad Money, dar prieš keletą metų internete stipriai debiutavęs atlikėjas į lietuvišką repo pasaulį įnešė naujų – drastiškesnių ir aštresnių vėjų, nevengdamas eskaluoti skaudžių, ne visada patogių, bet kiekvienam pažįstamų temų. Standartus laužanti Mad Money muzika, kaip ir jo pasirodymai – išlieka ilgam.

Niko Barisas – dar vienas jaunesniajai kartai puikiai pažįstamas vardas, pasirodysiantis rugpjūčio 15-ąją dieną. Šiais metais išleidęs savo debiutinį albumą „Ką tu man?“, jame sutalpino 15 dainų, kuriose – urban ritmai, puikiai atpažįstamas sodrus jaunojo reperio vokalas ir jausmai – kartais melancholiški, tamsūs, skaudūs, bet visuomet tikri.

Linius&Kordas – duetas, pasirodysiantis „Karklės“ scenoje, kurio repo tekstus lydi elektroninės muzikos skambesys. Toks žanrų miksas yra lyg vizitinė kortelė, atspindinti šių atlikėjų kūrybiškumą, o kiekvienas gyvas pasirodymas – tarsi unikali netradicinės muzikos šventė.