„Free Finga Special“ – ypatinga programa, kurioje Free Finga savo kūrinius atlieka su grupe muzikantų. Ir nors dainininkas prisipažįsta, jog kurdamas pirmąsias savo dainas net nepagalvojo kaip jos galėtų skambėti gyvai, šių koncertų metu gyvi instrumentai ir grupė tampa neatsiejama Free Finga dalimi, rašoma pranešime spaudai.

„Gyvas atlikimas, manau, yra tokia pati svarbi muzikos dalis, kaip ir įrašai, nes klausytojas gali kūrinius išgirsti naujai, pamatyti pilnesnę muzikinę kūrėjo viziją ar net pamėgti nepažįstamą atlikėją išgirdęs jį gyvai (man taip ne vieną kartą yra nutikę)“, - pasakoja dainininkas ir priduria, jog šios programos kūrimas privertė į savo dainas pažiūrėti visai kitaip.

Ištikimiausi Free Finga klausytojai išgyventi „Free Finga Special“ patirtį galėjo vasario mėnesį, kuomet speciali koncertų programa net du kartus išparduotais koncertais buvo pristatyta gyvos muzikos klube „Tamsta“, Vilniuje.

„Koncertai „Tamstoje“ man buvo pirmieji tokie pasirodymai su gyva grupe per visą gyvenimą – čia jau nebegalėjau slėptis už kompiuterinių kompozicijų ir balso koregavimo programų. Koncerto metu ir jį analizuojant išgirdau ko trūko ir kaip norėčiau patobulinti kai kurias gyvas dainų versijas, savikritiškai pažiūrėjau į savo dainavimą, net pradėjau lankyti vokalo pamokas. Todėl artėjantys pasirodymai bus dar kitokie“, - atvirauja dainininkas.

Kartu su Free Finga koncertų metu ant scenos lips Domas Morkūnas (gitara, klavišai), Vainius Indriūnas (bosinė gitara), taip pat grojantis grupėse „Juzt“ ir „John’s Shower Band“ ir Jonas Gliaudelis (būgnai). „Programoje laukia ir kūriniai su svečiais – daina su Angelou ir artimu draugu Vaiperiu, o gal bus ir svečių, kurių niekas nesitikės – net aš pats“, - prasitaria dainininkas.

Free Finga atskleidžia, jog noras susitikti su savo klausytojais dabar yra kaip niekad stiprus. „Nors karantinas dar kątik veikė mus tiesiogiai, jau nebeatsimenu, ką reiškia jaustis izoliuotam ir negalėti liesti kitų žmonių. Norėčiau kiek įmanoma pajusti artumą su klausytojais, nes jaučiu, kad dabar jo reikšmė yra žymiai didesnė. Jei kas nors atneš gėlių - nemirktelėjęs jas priimsiu!“, – teigia Free Finga.

Panašu, jog artėjančius „Free Finga Special“ turo koncertus lydės pirmųjų sėkmė – pigiausi bilietai į visus tris koncertus buvo išpirkti vos per valandą, o likus kiek mažiau nei savaitei iki pirmojo pasirodymo renginio organizatoriai teigia, kad visi, norintys išgirsti specialą Free Finga programą, turėtų suskubti – skaičiuojami paskutiniai keli šimtai neparduotų bilietų.

Gyvi, romantiški ir švelnūs „Free Finga Special“ koncertai įvyks jau kitą savaitę – liepos 8 dieną turas prasidės Vilniuje, „Downtown Forest“, liepos 9 dieną Free Finga komanda keliaus į Kauną kur pasirodys VDU Botanikos sode, o liepos 11 dieną turą baigs Palangoje, „Kablys + Jūra“ erdvėje.