„Nuo mažų dienų mūsų šeimos namuose skambėjo daug 8-ojo ir 10-ojo dešimtmečių muzikos: „ABBA“, „Beatles“, „Boney M“ ir panašiai. Šios grupės ir jų kūriniai išliko mano grojaraščiuose iki pat dabar, kai gimė ši daina, - pranešime spaudai pasakoja Nombeko Augustė. - Tai yra mano trečioji sukurta daina, kurios klausydami gal ir neišgirsite šiuolaikinės muzikos įtakos. Rašydama šią dainą apjungiau tikrovę ir vaizduotę. „Reikia man“ yra apie nepastovius jausmus ir meilę, kuri egzistuoja labiau galvoje, nei tikrame gyvenime“.

Dainininkė neslepia, kad pati yra svajotoja ir kartais jai sunku priimti realybę. Dėl šios priežasties žodis „reikia“ dainoje yra labai svarbus. Jis - kaip priminimas ir raginimas atskirti vaizduotę nuo realybės.

„Ypatingai noriu padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie dainos ir jos vaizdo klipo: Niko Barisui, Artiomui Penkevičiui, Justui Girdvainiui ir kitiems šokėjams, taip pat Jokūbui Dambrauskui, Tomui Paulauskui, Glorijai Gžimalaitei, Elitai Šukštaitei ir daugeliui kitų. Be jūsų nei ši daina, nei jos klipas nebūtų išvydęs dienos šviesos“, - savo bendražygiams nuoširdžiai dėkoja Nombeko Augustė.

Kaune gimusi 22-ejų metų Nombeko Auguste Khotseng išgarsėjo 2018 m. Šeštajame muzikinio TV projekto „Lietuvos balsas“ sezone dalyvavusi atlikėja nukeliavo iki pat superfinalo. Po sėkmės talentų konkurse, Nombeko Augustė išleido kūrinį „Ore“, kurį įrašė su „Lietuvos balse“ dalyvavusia atlikėja Klaudija Petrauskaite (Klaudia Keziah) ir žinomu muzikos prodiuseriu ir reperiu Niko Barisu. Ši daina ilgą laiką karaliavo Lietuvos radijų stočių grojamiausių hitų sąrašuose. Prieš pusę metų dainininkė publikai padovanojo dainą „Melas“, kurią puikiai įvertino ir gerbėjai ir muzikos kritikai.