„Dawn Live“ pirmasis ir ilgiausias, net 19 minučių trunkantis albumo kūrinys, kuriuo atlikėjas kviečia į dinamišką ir spalvingą muzikos kelionę, kurioje persipina įvairūs muzikiniai stiliai, ritmai, garsai, rašoma pranešime spaudai.

Į rudenį vykusį albumo „Elements“ pristatymą buvo pakviesti tik 350 klausytojų, kurie pirmieji išgirdo Pauliaus Kilbausko ir Tomoo Nagai kompozicijas kamerinėje aplinkoje. Tad įrašo klausytojai gali pajusti išskirtinę atmosferą, kuri buvo sukurta koncerto metu.

Kartu su pirmuoju singlu „Dawn Live“ pristatoma 360° kamera filmuota koncertinė medžiaga.

„Dawn Live“ vaizdo klipas: https://youtu.be/UPjbJ-b6qXw

Anot atlikėjo P. Kilbausko, tai ilgas ir turiningas albumas. „Beveik visos albumo kompozicijos trunka ilgiau nei 10 min, o bendra albumo trukmė – beveik pusantros valandos. Manau, kad, nepaisant didelės albumo apimties, klausytojams sėkmingai perteikėme intymią atmosferą tarp atlikėjų ir žiūrovų, kurią sukūrėme koncerto metu“, – sako atlikėjas P. Kilbauskas.

Gyvo garso albume klausytojai galės išgirsti septynias koncerto metu atliktas gyvas improvizacijas elementų tema: „Dawn“, „Space“, „Air“, „Noise“, „Water“, „Wind“, „Seven“.

Kūrėjas Paulius Kilbauskas melomanams žada kas dvi savaites pristatyti po naują singlą, o pilną šv. Kotrynos bažnyčioje įrašytą albumą muzikos mylėtojai galės išgirsti jau vasaros pabaigoje – rugpjūčio 25 dieną. Kartu su albumu bus pristatytas ir pilnas režisieriaus Miko Žukausko sukurtas koncerto video įrašas.

„Elements Live“ albumo ir jo atskirų singlų viršelius papuoš dokumentinė fotografija – koncerto metu užfiksuotos nuotraukos, kurių autoriai – Gabrielius Jauniškis, Nendrė Žilinskaitė, Rytis Šeškaitis (paruošimas spaudai – Rimas Šablinskas).

Albumą leidžia įrašų kompanija „The state51 Conspiracy“. „Elements Live“ bus išleistas tik skaitmeniniu formatu.