„Travisas yra atlikėjas, kuriuo žaviuosi nuo pat jo karjeros pradžios ir net negaliu įsivaizduoti puikesnio partnerio šiai dainai. Jaučiu, kad dabar yra geriausias metas pristatyti šį singlą – po kelių mėnesių užsidarymo namuose, ilgintis laisvės ir buvimo su mylimais žmonėmis. Tikiuosi, kad „TKN“ privers jus šokti ir suteiks jėgų, ypač jei tenka išgyventi sunkius laikus“, – pristatydama naujieną kalbėjo Rosalia.

Kiek anksčiau atlikėja užsiminė, kad šis kūrinys laukė paleidimo, nes pagal planą tai turėjo įvykti dar kovo mėnesį – tada, kai pasaulis nėrė į saviizoliaciją. Tačiau ši daina užkrečia visai kitokia nuotaika, tad teko palaukti, rašoma "Sony Music" pranešime spaudai.

ROSALÍA & Travis Scott – „TKN“

Traviso Scotto sėkmė neapleidžia jau kurį laiką

Akyliausi apie šią muzikinę draugystę galėjo įtarti dar prieš metus, kai Rosalia savo socialiniuose tinkluose pasidalino bendra nuotrauka su Travisu Scottu. Vėliau šie gandai vis labiau stiprėjo, ypatingai tada, kai žymiosios ispanės balsas nuskambėjo T. Scotto kūrinio „Highest in the Room“ remikse.

Kaip teigia atlikėjų atstovai, turbūt nėra geresnio laiko pristatyti šį kūrinį nei dabar. Pasaulį sustabdęs karantinas eina į pabaigą. Taip pat abu atlikėjai šiuo metu išgyvena beprotiškai didžiulę sėkmę.

Neseniai įvyko virtuali naujojo Taviso Scotto singlo „The Scotts“ premjera jaunimo itin pamėgtame kompiuteriniame žaidime „Fortnite“. Į jo virtualų koncertą susirinko beveik 28 mln. unikalių „Fortnite“ žaidėjų visame pasaulyje! Netrukus po to „The Scotts” daugelyje platformų tapo klausomiausiu kūriniu.

Rosalios įspūdingas karjeros šuolis

Nedideliame Katalonijos miestelyje, netoliese Barselonos, gimusi Rosalia taip pat gali pasigirti įspūdingu karjeros šuoliu. Be to, kad ką tik išleido singlą kartu su vienu populiariausių šių dienų jaunimo atlikėju, šią savaitę pasirodė žurnalo „Elle“ vasaros numeris, kurio viršelį puošia žavioji ispanė.

Taip pat prie pastarojo meto pasiekimų reiktų nepamiršti ir emocionalaus Rosalios pasirodymo 62-oje „Grammy“ ceremonijoje šių metų pradžioje. Alicia Keys tą vakarą Rosalia pristatė kaip „Ispanijos sensaciją, kuri žadina pasaulį“.

Dažniausiai su temperamentingu flamenko žanru siejama Rosalia savo muzikoje jungia ir daugiau skirtingų ispaniško folkloro elementų, tačiau nepaisant to jos muzika visada skamba moderniai ir savalaikiškai.