Tai jau yra antras kartas, kai Kygo ir „One Republic“ apjungia jėgas. 2018 m. išėjo jų bendras kūrinys „Stranger Things“, rašoma spaudos pranešime.

Po jo išėjimo grupės lyderis Ryanas Tedderis savo socialiniuose tinkluose išreiškė didžiulį susižavėjimą norvegu: „Tiems, kas nepažįsta Kygo, tai jis yra bene nuostabiausias žmogus šioje planetoje (taip pat ir beprotiškai talentingas).“

Ryanas Tedderis garsėja kaip išskirtinai produktyvi asmenybė ir nepaprastai geidžiamas kaip kompozitorius bei prodiuseris, dirbęs su tokiomis įžymybėmis kaip Adele, Beyonce, Taylor Swift. Taigi šių dviejų talentingtų muzikantų tandemas žada itin daug.

Šviežiausias Kygo ir „One Republic“ singlas „Lose Somebody“ yra apie santykių baigtį – kai tik išėjęs iš jų supranti, ką praradai.

Kygo, „One Republic“ – Lose Somebody:

„Labai džiaugiuosi, kad ir vėl pavyko padirbėti su Ryanu ir vaikinais. Šis mūsų bendras kūrinys yra kiek kitoks nei kiti, tačiau man jis labai labai patinka! Tikiuosi, jums irgi patiks“, – dar vakar savo socialiniuose tinkluose rašė Kygo.

Šis singlas, kartu su dar 17 kitų, tarp kurių yra ir kultinis hitas su Whitney Houston „Higher Love“, pateks į daugiau nei tris metus lauktą Kygo albumą „Golden Hour”. Jį jau galima užsisakyti iš anksto, o oficialus albumo išleidimas numatytas gegužės 29 d.

Beje, JAV roko „One Republic“ planuoja dar šį rudenį antrą kartą aplankyti Lietuvą ir lapkričio 16 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje surengti koncertą – ar jo metu išgirsime ir emocionalųjį „Lose Somebody“?