Kol masiniai susibūrimai nėra galimi, meno ir muzikos renginiai keičia savo formatą. Pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, Tiškevičių rūmų kiemelyje, turėjęs įvykti šiuolaikinio meno ir muzikos festivalis „Atlantida 2020” šiais metais persikėlė į virtualią erdvę arba tiksliau - vonią, rašoma organizatorių pranešime spaudai.

„Atlantida vonioje“ tai vienos dienos online festivalis, kuriame atlikėjai savo muzika dalinsis iš vonios kambario ar net nuo ežero kranto. Projekto tikslas ne tik laisva forma supažindinti visuomenę su jaunaisiais kūrėjais, tačiau ir praskaidrinti žmonių, besidominčių muzika bei aktyviai lankančių įvairius kultūrinius renginius, kasdienybę karantino metu. Tad renginyje netrūks ir juoko: žiūrovų laukia ne tik muzikiniai pasirodymai, bet ir nuotaikingi interviu su atlikėjais bei linksmi iššūkiai.

Transliacija vyks „Festivalis Atlantida“ Facebook puslapyje.

Virtualiam festivaliui, vyksiančiam jau šį ketvirtadienį, spalvingus bei išskirtinius pasirodymus paruošė 2019 metų muzikos inkubatoriaus „Novus“ antrosios vietos laimėtojai „John’s Shower band“, Tamsta grupių konkurso „Garažas’20“ pusfinalio dalyviai „Kieno Mishke Kankorezhiai“, neseniai savo pirmąjį albumą „Bitės skrydis“ pristačiusi Elzė Urbietytė bei kiti jaunieji alternatyvios muzikos kūrėjai: Fluvial, Gabija Petrauskaitė, grupė „SynthEtika”. Šių metų festivalį taip pat papildys ir elektroninė muzika - specialiai „Atlantida vonioje“ skirtus pasirodymus paruošė DJ duetas Kessini ir Su Prieskoniais bei DJ Darktaras.