Ypač per karantiną „TikTok“ ir šokio iššūkius pamėgo jau iš seniau pasauliui gerai pažįstamos žvaigždės. Pavyzdžiui, pasaulio muzikos topuose karaliaujančio hito „Out West“, kurį atlieka šių dienų repo ikonos Travisas Scottas, Young Thug ir The Jackboys, šokio iššūkiui ryžosi daugybė įžymybių, jų tarpe ir legendinis 2,16 m ūgio krepšininkas Shaquille’as O’Nealas.

@shaqironeal
He’s addicted
♬ OUT WEST - JACKBOYS & Travis Scott feat. Young Thug


Taip pat „Out West” šokio iššūkį priėmė ir viena iš garsiųjų Kardashian seserų Kylie, kuri yra sukūrusi šeimą su šio kūrinio atlikėju Travisu Scottu. Jis, beje, irgi pasirodo jos „TikTok” vaizdo įraše.

@kyliejenner
out west ???
♬ OUT WEST - JACKBOYS & Travis Scott feat. Young Thug

Viena populiariausių dainų „TikTok“ jau kurį laiką išlieka Saint Jhn „Roses“ remiksas, kurio autorius – prodiuseris iš Kazachstano. Nenuostabu, kad pagal jį savo „TikTok“ paskyroje šoka ir šio socialinio tinklo karaliene tituluojama Charli D’Amelio. „TikTok“ ji turi daugiau nei 54 mln. sekėjų ir jau netgi paleido savo vardo laisvalaikio drabužių liniją.

@charlidamelio
@dixiedamelio dc @luvanthony
♬ Roses - Imanbek Remix - SAINt JHN

Vienas labiausiai liaupsinamų balsų pastruoju metu priklauso Madison Beer, prie kurios karjeros labai prisidėjo popžvaigždės Justino Bieberio palaikymas. Dabar jos dainos rifus „TikTok“ bando atkartoti tūkstančiai atlikėjos gerbėjų. Įvertinkite jos dainos „Selfish” vokalinį iššūkį:

@alannadinh
i love you @madisonbeer (idea: @georgiae2342) ##celebratedoctors ##sidehustle ##distancedance ##madisonbeer ##riff ##foryou ##foryoupage ##fyp
♬ original sound - alannadinh
@biancajolyn
madison beer. representing young artists ily @madisonbeer ##fyp ##madisonbeer ##singingchallenge ##riffchallenege
♬ original sound - biancajolyn

Jei vienus kūrinius „pasigauna“ ir šokius ar iššūkius kuria gerbėjai, tai kiti atlikėjai tiesiog patys meta iššūkį savo sekėjams. Pavyzdžiui, visame pasaulyje žinoma kubietė dainininkė Camila Cabello pakvietė į „My Oh My“ iššūkį. Iš viso pagal šią dainą buvo sukurta tūkstančiai vaizdo įrašų, kurių bendras peržiūrų skaičius „TikTok“ siekia netgi 400 mln.

@camilacabello
😩😩 ##MyOhMy ##MyOhMyChallenge
♬ My Oh My - Camila Cabello feat. DaBaby

Per pastaruosius metus itin išpopuliarėjusi Doja Cat jau galima vadinti „TikTok“ karaliene. Šokti pagal jos hitus, tokius kaip „Say So“ pamėgo šimtai tūkstančių žmonių, tarp jų ir žymusis italų turtuolis GianLuca Vacchi, jau anksčiau išpopuliarėjęs dėl savo aistros šokiams.

@gianlucavacchi
Morning Dance 🕺@sharfonseca ##whydontyousayso ##saysochallenge ##dance ##fyp ##foryou ##foryoupage
♬ original sound - samantha_long_

Galiausiai absoliutus „TikTok“ hitas karantino metu yra „Bored In The House“, kurį atlieka ekscentriškasis reperis Tyga ir Curtis Roach. Pagal šį kūrinį tuo metu, kai pusė pasaulio buvo saviizoliacijoje, buvo sukurta virš 3,5 mln. smagių vaizdo įrašų.

@chiaraferragni
Bored in the house 🏡
♬ BORED IN THE HOUSE - Curtis Roach
@snejanajens
Who is bored? ##boredinthehouse ##stayathome ##reality ##foryou ##tiktok ##хочуврек ##хочувтоп ##happy ##love_tik_tok ##смешно
♬ BORED IN THE HOUSE - Curtis Roach