„Kalbant apie dainą – ji niekur nedingo, vis daugiau užsienio radijo stočių ją įtraukia į grojaraščius. Vasaros viduryje šis kūrinys pasieks savo piką. Daugelis šalių tik dabar išgirsta į galvą įstringančią melodiją ir pamato šokį,“ – pranešime spaudai sako grupės gitaristas Mantas Banišauskas.

Sulaukę didelio tarptautinio dėmesio, bet vis dar negalintys rengti koncertų, „The Roop“ nusprendė išleisti unikalią atributiką, kurią galima pamatyti grupės interneto svetainėje theroop.com.

Menininkai traukia menininkus. Ugningą atributiką sukūrė lietuviai, iliustracijų chuliganai EGYBOY, kurių darbai pasklindę po visą pasaulį. Taip atsirado ne tik „On Fire“ piešiniai, bet ir žodžių žaismas „EuROOPvision“.

„EGYBOY mane žavi savo išgrynintu braižu. Norime, kad atributika būtų kokybiška ir tvari, todėl naudojame išskirtinai ekologišką medvilnę. O auskarai, tokie patys, kuriuos ir pats segėjau per pasirodymą ir yra sidabriniai,“ – sakė grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Gera žinia melomanams – grupė paskelbė, kad toliau dirba prie naujojo albumo, kuris pasirodys lapkritį, jame bus ir garsioji daina „On Fire“. Tačiau jau dabar galima iš anksto užsisakyti „The Roop“ albumo plokštelę ir taip paremti grupės įrašus. Rudenį šis albumas bus išsiųstas kiekvienam užsisakiusiam su „The Roop“ narių autografais.

„Sulaukėme tikrai daugelio žmonių klausimų, kaip mus paremti, kad galėtume toliau kurti, juk koncertai atšaukti. Dabar turime atsakymą – kiekvienas, įsigijęs mūsų atributiką ar iš anksto užsisakęs būsimą albumą, suteikia mums galimybę judėti toliau“, – sakė būgnininkas Robertas Baranauskas.