Koncertai vyks unikalioje, Paluknio aerodromo teritorijoje, kurią supa gamta, puošia nedideli sportiniai lėktuvai, o kelionė nuo Vilniaus iki šios vietos tetrunka 30 min.

Pirmieji koncertai įvyks jau šį savaitgalį, balandžio 24-25 dienomis. DRIVE IN LIVE projektą penktadienį „pakrikštys“ gerai žinoma elektroninės pop muzikos atlikėja Giedrė Kilčiauskienė su grupe. Šeštadienį įvyks grupės „Saulės kliošas“ koncertas.

Planuojama, kad projektas vyks visą vasarą, o atlikėjų sąrašas yra nuolat pildomas. Gegužės 1-2 d. į Paluknio aerodromą kvies Egidijaus Sipavičiaus, bei Kazimiero Likšos koncertai, gegužės 15 d. scenoje savo naujausią albumą pristatys „Happyendless“, o kitą dieną įvyks „Junior A“ pasirodymas.

Pavasarį prasidėsiantis ir visą vasarą vyksiantis projektas „DRIVE IN LIVE“, anot organizatorių, yra tam tikra alternatyva šią vasarą tikriausiai neįvyksiantiems muzikos festivaliams. Užmiestyje įsikūrusį Paluknio aerodromą supa pušynai, dangus, o vietoje palapinių žmonės „stovyklaus“ savo automobiliuose.

Organizatoriai užtikrina, jog renginys atitiks visus su COVID-19 virusu susijusius ir keliamus saugumo reikalavimus. Aiškiai nustatytų saugumo taisyklių dalyviams padės laikytis savanoriai-koordinatoriai bei apsaugos darbuotojai, kitos viešosios saugumo tarnybos.

Dar vienas projekto tikslas - solidarizuotis su nuo viruso itin nukentėsiančiu pramogų sektoriumi, kurį ekonomikos “atšildymas” pasieks paskutiniausiame etape.