Daina yra kupina adrenalino, pabrėžia ryšį su savo artimaisiais, susidūrus su vienatve, padeda rasti tikėjimą savimi. „Pray“ išlaisvina mūsų mintis ir padeda surasti savyje stiprybės.

Hito prodiuseris Leonas Somovas ir atlikėja Ginta dainą kūrė tarp Vilniaus, Paryžiaus ir Milano, kol buvo pasiektas malonių skambesių rezultatas, rašoma spaudos pranešime.

Leonas sukūręs šios dainos demo variantą išsiuntė paklausyti Gintai, o ji nedelsiant kreipėsi į kompozitorių Armando Scarlatto. Abu nusprendė pirmą kartą sukurti dainą anglų kalba, kuri galėtų sužavėti viso pasaulio klausytojus ir ilgainiui užkariautų dainų TOP sąrašų viršūnes.

„Pray“ daina – tai naujas etapas mano gyvenime, ne tik todėl, kad naujasis kūrinys yra anglų kalba, bet ypač todėl, kad jame yra visiškai nauji skambesiai, gimę bendradarbiaujant su Leon Somov. Man labai patiko dirbti su juo ir daug mokintis iš jo muzikinio talento. Kūryba per atstumą buvo tikras iššūkis, bet su šių dienų technologijomis susitvarkyti nebuvo sudėtinga“, – kalbėjo Ginta.

„Vaizdo įrašas atspindi pasaulį, nuo mini iki makro dalių iš kurių jis susideda. Viskas kartojasi skirtingais lygmenimis, išryškinama vienybės idėja“, – pasakojo Ginta.

Muzikos vaizdo klipą sukūrė ne vieną apdovanojimą pelnęs kino ir muzikos vaizdo įrašų prodiuseris ir režisierius Aleksandras Brokas.

„Vaizdo klipo filmavimą pradėjome 2019 metų lapkričio mėnesį, kai gyvenimas vis dar buvo normalus ir niekas net negalvojo, kad jis gali taip kardinaliai pasikeisti. Žvelgdami iš šiandienos perspektyvos, matome, kad siužetas beveik pranašiškas ir verčia stebėtis realybe, kuri mus supa. Vaizdo įraše parodyta, kaip įmanoma įveikti iššūkius, kuriuos gyvenimas mums atsiunčia ir padeda suvokti, kad svarbiausia yra galimybė jausti vienybę ir artumą“, – sako vaizdo režisierius Aleksandras Brokas.

„Aš laimingas, kad sutikau Gintą, ji yra talentinga visose srityse. Dėl puikios komandos visas kūrybinis procesas buvo labai lengvas, o vaizdo klipo filmavimas Šveicarijos Alpėse, tiesiog vienas iš geriausių, šiuo metu, mano prisiminimų. Dirbome pasitelkę išmaniąją dainų kūrimo ir įrašymo darbo sistemą. Į šią strateginę kūrybos sistemą buvo pajungti kolegos iš Kanados, Šveicarijos, Italijos, Lietuvos ir Prancūzijos, kad būtų pasiektas maksimaliai geras rezultatas. Toks darbo būdas yra tiesiog stebuklingas. Tikiuosi, kad „PRAY“ suteiks mūsų klausytojams stiprių ir teigiamų minčių ir padės įveikti sudėtingas gyvenimo realijas kartu“, – tvirtina dainos prodiuseris Leonas Somovas.