„Video labai rimtas, gal kas jame rasite ir pasiūlymų, ką veikti vienam namuose!“, – juokaudama nepaisant esamų iššūkių, linki visiems klausytojams puikaus savaitgalio Justė Kraujelytė.

Vaizdo klipui sulaukus daug dėmesio bei teigiamų atsiliepimų „COVID-19 Quarantine BAND“ kūrybinė grupė jau paslaptingai užsimena apie tai, jog projektas netrukus elektroninėje erdvėje peržengs ir Lietuvos sienas, rašoma pranešime spaudai.

„Išvarginti karantininio nuobodulio nusprendėme su kolegomis muzikantais sukurti slogią nūdienų nuotaiką praskaidrinantį klipą. Į jį sudėjome savo kasdienybės akimirkas ir visa tai, ką mes mėgstame veikti kai liekame vieni namuose.

Nenumaldomas gamtos šauksmas mumyse kuria ilgesį „normalaus“ gyvenimo. Visa tai galite pamatyti šiame klipe”, – su optimizmu pasakoja būgnininkas Jonas Lengvinas.

Karantino kasdienybę iš arti su humoro prieskoniu kviečiantys išgyventi muzikantai jau kalba apie tarpkontinentinę rinką ir naujus klipu. Ateinančią savaitę žadama įrašyti dar vieną „hitą“ – populiarią dainą su visiems puikiai žinoma Lietuvos žvaigžde.