„Nepalies Niekas“ - tai giliais akordais ir urban ritmais apipintas mistiškas kūrinys, kurio pasikartojantys priedainio žodžiai tampa puikia skanduote Niko gerbėjams per jo įspūdingus gyvus pasirodymus, rašoma pranešime spaudai.

„Šis kūrinys praėjo begalę stadijų, kol pasiekė dienos šviesą. Nuo pirmosios kūrinio versijos praėjo net dveji metai, kol pagaliau atsirado tinkama muzika ir žodžiai. Turbūt reikėjo išlaukti savojo laiko, kol daina subręs ir ateis laikas ją paviešinti, – atvirauja Niko. - Manau, kad šis kūrinys puikiai tinka šių dienų aktualijoms. Tai istorija apie du žmones, kovojančius už save ir, galų gale, pasiliekančius dviese visoje planetoje, kur jie gali daryti viską, ką nori. Tik nežinia, ar tai realybė, ar sapnas“.

Niko Barisas tęsia bendradarbiavimą su „OpenPlay“ prodiuseriais ir nežada ilsėtis po sėkmingo pirmojo solinio koncerto Kauno Lofte „Gargaras“ bei debiutinio albumo „Ką Tu Man?“ pristatymo. Artimiausiais mėnesiais Niko pristatys dar ne vieną negirdėtą dainą, todėl atlikėjo gerbėjams muzikinio dėmesio tikrai netrūks. Kūrėjas daug laiko praleidžia studijoje, kur vos prieš kelias dienas šviesą išvydo kūrinys, kuriuo jau dalijasi daugybė TikTok vartotojų.