Tai pirmieji nauji kūriniai pasirodantys po 2019-ųjų debiutinio EP „The Kids Are Coming“, kuriame ir pasaulinis hitas „Dance Monkey“. Jis atlikėjai pelnė pasaulinę šlovę ir padėjo sumušti iki šiol moterims atlikėjoms nepasiekiamus rekordus, rašoma spaudos pranešime.

TONES AND I – BAD CHILD

„Can’t Be Happy All The Time“ – tai daina apie sunkumus, kuriuos sukelia netikėta ir staigi sėkmė, joje atskleidžiu kiek dramatišką savo patirtį – joje būta ir blogo, ir gero. Tuo tarpu „Bad Child“ pirmą kartą dainoje kalbu kito žmogaus akimis, taip, kaip jis mato besikeičiantį ir augantį pasaulį“, – apie du pirmuosius naujus šių metų kūrinius pasakoja Tones And I.

TONES AND I – CAN'T BE HAPPY ALL THE TIME

Praėjusį mėnesį Tones And I pristatė alternatyvią kūrinio „Never Seen The Rain“ versiją – ją kartu su choru ir grupe pristatė gyvai studijoje. Tones And I kiek anksčiau surengė ne vieną įspūdingą pasirodymą, kurio metu pristatė kelią į šlovę jai pelniusį hitą „Dance Monkey“ ir „Never Seen The Rain“. Per pastaruosius mėnesius ji pasirodė „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon“, „The Voice“, „The Ellen DeGeneres Show“ ir „The Today Show“.

TONES AND I – NEVER SEEN THE RAIN

„Tones And I“ kūrinys „Dance Monkey“ įrašė atlikėją į muzikos istoriją. Jis ne tik tapo „daugiausia kartų „Shazam“ platformoje klausytu kūriniu“, bet ir sugeneravo 2 mlrd. perklausų ir pelnė platininį apdovanojimą JAV, bei multiplatininį bei deimantinius apdovanojimus dar penkiolikoje pasaulio šalių. „Dance Monkey“ taip pat šoktelėjo į #4-ąją „Billboard Hot 100“ topo vietą, kūrinys tapo pirmuoju per aštuonerius metus moters sukurtu kūriniu patekusiu į „Hot 100“ penketuką.

TONES AND I – DANCE MONKEY

Australijoje „Dance Monkey“ toliau išlaiko visų laikų rekordą kūrinio, kuris ilgiausiai praleido laiko #1-oje „ARIA singlų topo“ vietoje. Didžiojoje Britanijoje „Dance Monkey“ „Tones And I“ pelnė ilgiausiai #1-oje vietoje „Oficialių singlų tope“ išbuvusios moteris atlikėjos vardą.

Visai neseniai Tones And I baigė pirmąjį turo po Šiaurės Ameriką etapą, į jį buvo išpirkti visi bilietai, dabar tęsiasi jos turas po Europą. Sausio pabaigoje Australijoje atlikėja surengė labdaros koncertą, kuriame visi už bilietus gauti pinigai buvo skirti nuo gaisrų Australijoje nukentėjusiems žmonėms.