Naujiena muzikos padangėje

Žinomo atlikėjo A. Chošnau ir su užsienio įrašų kompanijomis šiuo metu dirbančio L. Somov bendras kūrinys „Laukiau ilgai“ sėkmingai debiutavo dar šiemet. Vos dienos šviesą išvydusi daina akimirksniu užkariavo klausytojų širdis, todėl gerbėjų paskatinti, atlikėjai jau įrašinėja bendrą muzikos albumą ir ruošiasi šį rudenį planuojamam koncertiniam turui „Planetos“, rašoma pranešime spaudai.

Mintis įgyvendinti bendrą projektą gimė netikėtai, bet labai natūraliai

„Susitikome studijoje kurti bendros dainos ir žingsnis po žingsnio kilo mintis apie tolimesnį bendradarbiavimą. Išleidus pirmąjį bendrą singlą labai susibendravome, o idėjos ėmė vyti viena kitą. Todėl nusprendėme toliau kurti ir stebinti klausytojus.
Projektą „Planetos” inspiravo NASA audio įrašas, kuriame pirmą kartą paviešinti Saulės sistemos planetų skleidžiami garsai. Pamanėme, kad būtų labai įdomu ir neįprasta sukurti muziką tokius garsus moduliuojant dainose. To pasaulyje dar niekas nėra bandęs”- gimusia nauja idėja dalinosi Leon Somov.
Sujungti skirtingus muzikos stilius atlikėjus paskatino gilus tikėjimas, kad muzikai neegzistuoja nei ribos nei taisyklės.

Futuristinis muzikos šou nustebins net didžiausius kritikus

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose − Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Palangoje koncertus surengsiantys atlikėjai kvies ne tik pamatyti užburiantį pasirodymą, bet ir specialiųjų, novatoriškų efektų pagalba nukels gerbėjus į kosmoso platybes.
„Tai tikrai nebus įprastas koncertas. Pasitelkiant naujausias technologijas ruošiama įspūdinga šou programa, dominuos sudėtingi techniniai sprendimai, sales užlies kokybiškos muzikos skambesys“, − pasakojo renginio organizatorių „Stambus planas“ atstovė Olga Zacharova.
Muzikos kūrėjų teigimu, koncertams ruošiamasi itin atsakingai. Didelio kruopštumo ir atsidavimo reikalauja ne tik pats kūrybos procesas, bet ir aukštos kokybės vizualinių, technologinių sprendinių įgyvendinimas.
„Mūsų tikslas yra palikti nepamirštamą įspaudą Jūsų širdyse ir mintyse sukuriant unikalų potyrį. Kiekvieną salę paversime skirtinga planeta, kurioje vyraus muzikos ir ambicingų vaizdinių sinergija.” -mintimis dalinosi atlikėjai.

Planetų garsai kosmose, muzikos garsai Žemėje

Pasak atlikėjo A. Chošnau, neeilinė kosminė koncertinio turo tema pasirinkta neatsitiktinai – ji sieja tiek muziką, tiek visą žmoniją.
„Planetos jungia mus savo paslaptimis, daugeliui kelią susižavėjimą, skatina kūrybiškumą. Tikiu, kad erdve sklindanti muzika įsiskverbia į pasąmonę ir žadina žmones. Ji turi galią perkrauti mūsų žemiškus kūnus ir sukurti tokią ypatingą vietą, kurioje gimsta naujos mintys, jausmai ir idėjos...“,− atviravo atlikėjas.
Pašnekovas teigia tikintis šio naujo projekto ateitimi ir vertina naują kūrybinę patirtį su Leon Somov. Pasak A. Chošnau: „Šiuose koncertuose pasijusite taip, lyg nustoja veikusi Žemės gravitacija ir mes visi planetomis imame keliauti šviesos greičiu!“

Koncertai vyks:
Lapkričio 18 d. Klaipėdos „Švyturio” arenoje
Lapkričio 21 d. Šiaulių arenoje
Lapkričio 27 d. Panevėžio „Cido“ arenoje
Gruodžio 1 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje
Gruodžio 2 d. Kauno „Žalgirio” arenoje
Gruodžio 17 d. Palangos koncertų salėje