„Labai džiaugiuosi šių metų konkursui pateiktais vaizdo klipais – kone kiekvienoje kategorijoje mačiau bent keliolika, kurie verti pergalės. Rinktis tikrai buvo iš ko – smagu, kad daugėja drąsių idėjų, jauni režisieriai ir atlikėjai nebijo eksperimentuoti. Dar smagiau, kad mačiau ne vieną klipą, kuris atrodo įspūdingai ir įsimena, nors yra akivaizdžiai sukurtas minimaliomis sąnaudomis.

Be to, vis daugiau klipų autorių juos kuria turėdami omenyje, kad jų darbai bus žiūrimi ne dideliame televizoriaus ekrane, o telefone ar kitame mobiliajame įrenginyje. Kad į tai yra atsižvelgiama filmuojant ir montuojant klipus, visiškai akivaizdu. Nors su didelių Vakarų šalių popžvaigždžių biudžetais ir galimybėmis dar negalime varžytis, tačiau alternatyvių žanrų klipai dažnai niekuo nenusileidžia žinomų užsienio atlikėjų darbams", – KLIPVID pateiktus darbus komentuoja vienas konkurso komisijos narių, LRT populiariosios muzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas Zilnys.

Geriausiu vaizdo klipu pripažintas grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys" dainos „Mažulė" klipas, o jo režisierius Darius Miniotas – geriausiu režisieriumi.

Už geriausią kinematografiją apdovanojimas įteiktas operatoriui Vytautui Katkui, kūrusiam Moniqué dainos „Virš vandens" klipą.

Geriausios koncepcijos apdovanojimą atsiėmė grupė „Vilniaus Energija" už dainos „Bepilotė mašina" klipą, skelbiama pranešime spaudai.

Publikos simpatijos apdovanojimas atiteko grupei „Velvet" – už jų klipą „Medžiai melagiai" LRT.lt portale buvo balsuota daugiau nei 17,2 tūkst. kartų. Vos kiek daugiau nei 100 balsų nuo jų atsiliko duetas „Unicum" su dainos „Vėjo dukra" klipu.

Nugalėtojai taip pat pasidalijo 6,5 tūkst. eurų prizinį fondą.

Nugalėtojus rinko 14 narių komisija, sudaryta iš vizualiųjų menų profesionalų, režisierių ir operatorių, taip pat kūrybininkus vienijančių organizacijų, LRT atstovų. Šių metų KLIPVID komisijos nariai:

kino režisierė Giedrė Beinoriūtėrežisierius, muzikantas ir kompozitorius Eimantas Belickaskino, televizijos, muzikinių klipų režisierius bei scenaristas Donatas Ulvydaskino operatorius Linas Dabriškakino režisierius ir operatorius Tomas VilysLietuvos gretutinių teisių asociacijos AGATA direktoriaus pavaduotoja Martyna Gudaitė-GulbienėAsociacijos LATGA direktoriaus pavaduotoja Laura Baškevičienėaudiovizualinių kūrinių autorių teisių asociacijos AVAKA vadovas Darius VaitiekūnasLRT generalinės direktorės pavaduotojas Gytis OganauskasLRT populiariosios muzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas ZilnysLRT Savireklamos skyriaus vadovė Eglė ŽižytėLRT vyriausiasis prodiuseris Audrius GiržadasLRT režisierius Donatas SimaitisLRT OPUS vyresnysis redaktorius, muzikologas Darius Užkuraitis.

Apdovanojimų teikimo ceremonijoje muzikinius kūrinius atliko dainininkai CHERI, Evgenya Redko, Jessica Shy, Niko Barisas, specialų šokio numerį – Edgaras Kerpė.

GERIAUSIU KLIPU PRETENDAVO TAPTI:

„Kabloonak": „Bruises on Her Legs"

„Vilniaus Energija": „Bepilotė mašina"

Chris Metric: „Dėmesio"

Moniqué: „Virš vandens"

Jazzu: „Wild"

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys": „Mažulė"

GERIAUSIU REŽISIERIUMI PRETENDAVO TAPTI:

Aistė Gaižauskaitė ir Kipras Varaneckas : „Money is Life" / Aistė
Saulius Baradinskas: „Virš vandens" / Moniqué

Titas Sūdžius: „Bepilotė mašina" / „Vilniaus Energija"

Ignė Narbutaitė: „Bruises on Her Legs" / „Kabloonak"

Dominykas Bliznikas: „Go High" / Radistai DJs

Darius Miniotas: „Mažulė" / „Antikvariniai Kašpirovskio dantys"

GERIAUSIA KONCEPCIJA :

„Graži ir ta galinga": „Žemaitė "

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys": „Mažulė"

„Vaikinai iš padorių šeimų": „Vaikinai Iš Padorių Šeimų"

„Kabloonak": „Bruises on Her Legs"

Moniqué: „Virš vandens"

„Vilniaus Energija": „Bepilotė mašina"

GERIAUSIA KINEMATOGRAFIJA:

Luke Biggins: „Wild" / Jazzu

Jaroslav Gavrin, Jevgenij Tichonov: „Milijonai" / Vaidas Baumila ft. JUSTÉ

Alanas Gurinas: „Bruises on Her Legs" / „Kabloonak"

Julius Sičiūnas: „Bepilotė mašina" / „Vilniaus Energija"

Vilius Mačiulskis: „Mažulė" / „Antikvariniai Kašpirovskio dantys"

Vytautas Katkus: „Virš vandens" / Moniqué