„Jau kurį laiką Lietuvoje ieškojome bendraminčių ir esame labai laimingi pradėdami partnerystę būtent su „Damn Good“. Šios kompanijos užsidegimas ir aistra darbui puikiai papildys mūsų tarptautinę šeimą“, – lietuvių agentūrą sveikina „Sony Music Finland“ partnerysčių vadovė Baltijos šalims Kaisu Pulli.

Nors ši ilgai laukta partnerystė reiškia darbą su tarptautiniais „Sony“ atlikėjais, tačiau tuo pačiu ji atveria daugiau galimybių Lietuvos muzikantams patekti į šios vienos didžiausių muzikos kompanijų pasaulyje radarą, rašoma pranešime spaudai.

„Lietuvos muzikinė scena yra labai gyva. Turime daug įdomių atlikėjų. Tarkime, „Sony Music Germany“ į pasaulinę šlovę jau sėkmingai katapultavo lietuvių muzikos prodiuserį Dynoro. Tokia sėkmė visad atveria duris ir kitiems“, – sutartimi su „Sony Music Entertainment“ džiaugiasi viena iš dviejų „Damn Good“ bendrasavininkių Greta Lechavičiūtė.

„Damn Good Music“ šiuo metu atstovauja tokius atlikėjus kaip „Flash Voyage“, „Solo Ansamblis“ ir „ba.“. Pastarosios grupės lyderis Benas Aleksandravičius, beje, kartu su „Damn Good“ vadovėmis vyko į Helsinkį, kad asmeniškai susipažintų su „Sony Music“ atstovais.

„Manau, kad ši partnerystė atvers duris į dar daugiau progų Lietuvoje išvysti pačius įvairiausius atlikėjus iš užsienio“, – pastebi B. Aleksandravičius.

„Sony Music Entertainment“ savo veiklą dabar vykdo daugiau 40 pasaulio šalių. Didžioji kompanija reprezentuoja tokias žvaigždes kaip Travis Scott, Beyoncé, Justin Timberlake, Zara Larsson, P!nk, Bruce Springsteen, Bob Dylan, Foo Fighters, The Chainsmokers ir Calvin Harris. O tarp „Sony Music“ priklausiančių įrašų kompanijų yra „Columbia“, „RCA“, „Epic“, „Arista“ ir daugelis kitų.