„Šį kartą nebuvo jokios panikos ar jaudulio, nes pasiruošėme labai iš anksto, gal netgi per anksti. Taigi tiesiog sėdėjome užkulisiuose ir ramiai laukėme vakaro“, – po visko draugų ir kolegų apsuptyje kalbėjo grupės lyderis Konstantinas Kiveris-Lilas.

Iš viso ant scenos tą ypatingą vakarą pasirodė 25 žmonės, tarp kurių buvo ir muzikantai, ir pritariantieji vokalai, ir šokėjai bei pagrindiniai vakaro kaltininkai. Lilas viso koncerto metu, atlikdamas net 24 kūrinius, dalinosi šmaikščiais ir kartu jautriais prisiminimais iš įvairių grupės kūrybos etapų, rašoma pranešime spaudai.

Taip pat gerbėjams buvo netikėta, kai kone pirmą kartą „Lilas ir Innomine“ istorijoje ant scenos prašneko bei gerbėjus savo kuklia prakalba nudžiugino grupės viena antroji – Rolandas Venckys-Innomine –, padėkodamas už palaikymą ne tik tą vakarą, bet ir visus vienuolika metų.

Koncerto Vilniuje akimirkos:

Dar dvi galimybės išvysti grupę

Albumą „Viskas“ grupė pristatys dar dviejuose Lietuvos miestuose – vasario 28 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, o jau kovo 7 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks finalinis koncertas, po kurio bus užverstas paskutinis „Lilas ir Innomine“ puslapis.

„Suprantame, kad koncertų kiekis mažėja ir šis vakaras Vilniuje buvo tik startas. Klaipėdoje mūsų laukia pusiaukelė, o jau Kaune, manau, mums bus emociškai gerokai sunkiau, tačiau kartu ir labai stipru“, – kalbėjo Lilas.