Tai jau antras kūrinys naują karjeros etapą pradėjusiam Sezzy, rašoma pranešime spaudai.

Pirmoji daina pavadinimu „Dimi?“, užduodančiu klausimą „Ane?“, susilaukė daugiau nei 4 mln. peržiūrų „Youtube“ kanale, virš 60 mln. „TikTok“ aplikacijoje. Po šio kūrinio Sezzy ir pasirašė sutartį su „Sony Music“.

Šiuo metu Turkijoje gyvenantis atlikėjas dainą skiria Stambulo miesto senamiesčiui, kuriam pajautė ypatingus jausmus, kai pirmą kartą pamatė dar 2006 metais. Atlikėjas taip pamilo šį miestą, kad po daugelio metų pasidarė tatuiruotę, atspindinčią būtent tą prisiminimą.

Kūriniu „Beni Bul“ Sezzy kviečia atvykti ir susipažinti su Stambulu bei atrasti šio miesto jaukumą. Klipe galime pamatyti ne tik nuostabų Stambulo senamiesčio grožį, bet ir šokančią jo žmoną Paulą Poderytę, su kuria Sezzy jau greitu metu susilauks kūdikio.

Filmuojant muzikinį klipą atlikėjas pirmą kartą savo karjeroje dirbo su tokio dydžio komanda. Prieš kamerą net 30 žmonių intensyviai stengėsi perduoti žinutę žiūrovui ir dar 12 žmonių ties projektu dirbo už kadro. Vaizdo klipas buvo filmuojamas 2 dienas. Atlikėjui Sezzy tai neįkainojama patirtis jo muzikinėje karjeroje.

Naujoji daina ir jos vaizdo klipas: