Šie metai buvo nuostabūs visai grupei SEL, todėl atsidėkodami už gerbėjų rodomą meilę, visi geriausios koncertinės grupės Lietuvoje nariai nusprendė Kūčių rytą padaryti stebuklą ir padovanoti kvietimus į savo šou.

„Man ne tas pats, kaip gyvena šeimos su vaikais. Aš puikiai žinau, kad ne visi turi galimybę įsigyti bilietus į koncertą. Tai mano asmeninė dovana tiems, kuriems labiausiai to reikia. Juk vaikai dar negali užsidirbti pinigų. Atsimenu ir savo vaikystę ir kaip kartais sunku buvo kažko išprašyti iš tėvų", – kalbėjo Egidijus Dragūnas.

Iš viso bus išdalinta 1000 kvietimų.

„Kvietimus bus galima atsiimti gruodžio 24-ąją, nuo 12 iki 14 valandos, Šiaulių arenos kasoje, J.Jablonskio gatvė 16. Būtina su savimi turėti asmens dokumentą – pasą ar asmens tapatybės kortelę. Joje turi aiškiai matytis, kad kvietimą norinčiam gauti asmeniui yra iki 18 metų. Ši akcija išskirtinai skirta tik jaunimui. Bilietų nebus galima perdovanoti ar parduoti, o įeinant į areną su gautu pakvietimu reikės turėti ir asmens dokumentą", – sąlygas paaiškino akcijos iniciatoriai.

Organizatoriai kviečia tėvelius palydėti savo vaikus atsiimti nemokamo pakvietimo.

Ką tik „sold out" šou Kaune ir Vilniuje surengęs SEL lyderis Egidijus Dragūnas pažadėjo, kad ir koncertas Šiauliuose bus išskirtinis.

Paskutinį šiais metais pasirodymą SEL surengs gruodžio 28-ąją, Druskininkuose.

Akimirkos iš koncerto Kaune: