Muzikinis duetas šiais metais pelnė didžiausias žiūrovų ir komisijos simpatijas televizijos projekte „Dvi kartos” ir pergalingai iškovojo nugalėtojų titulą. Sėkmingai pasibaigus projektui, šių talentingų atlikėjų muzikinis kelias tęsiasi, kūrinių įrašai vis dar džiugina klausytojų ausis – perdainuotas kūrinys „Karolis” patenka į populiariausių dainų sąrašą „Youtube” platformoje.

Artėjant gražiausioms metų šventėms muzikinis duetas pristato bendrą debiutinį singlą „Galingi”.

„Po projekto ​„Dvi kartos” ​mes davėme vienas kitam pažadą, kad tai nėra mūsų muzikinio dueto pabaiga, todėl nusprendėme išleisti bendrą dainą. Mums labai pasisekė, kad prie šio singlo prisidėjo kompozitorius ir prodiuseris Vytautas Bikus, o muziką ir tekstą padėjo kurti muzikantas Andrius Kairys. Tai tikrai gražus kūrinys, kuris kupinas meilės, vilties, pasiryžimo ir pasitikėjimo jausmų. Šiuo šventiniu laikotarpiu mes tampame labiau empatiški, o ši daina apie tai”, ​– pasakoja pop muzikos atlikėjas V. Baumila.

Dainininkas taip pat pabrėžia, kad jaunoji scenos partnerė yra viena stropiausių atlikėjų, su kuria jam yra tekę įrašinėti dainą: „Sofija tikra šaunuolė, ji labai stengėsi įrašų studijoje ir filmavimo metu. Ji dirba iki pat galo, net iki vidurnakčio ir padaro savo darbą lyg suaugęs profesionalas”.

Jaunosios dainininkės S. Vasilevskytės teigimu, šis kūrinys jai turi ypatingą reikšmę: ​„Man ši daina labai brangi, nes iki šiol atlikdavau tik kitų atlikėjų dainas, tai pirmasis kūrinys sukurtas specialiai Vaidui ir man. Įsimylėjau šią dainą vos tik išgirdusi, jos labai graži melodija ir prasmingas tekstas apie tai, kad kartu mes galime pasiekti žymiai daugiau. Džiaugiuosi, kad su Vaidu gerai sutariame, man su juo visada ramu ir linksma”, ​– džiaugiasi Sofija.

Pokalbį su dainą pristatančiais atlikėjais ir jų istorijas iš vaizdo klipo kūrimo užkulisių galite išgirsti laidoje DELFI Premjera, straipsnio viršuje.

Atlikėjas Vaidas Baumila gruodžio 26 d. kviečia gražiausias metų šventes praleisti kartu su juo „​Žalgirio” arenos amfiteatre, kuriame kartu su gyvo garso grupe atliks ne tik visų pamėgtą autorinę kūrybą, bet ir padovanos jaukiausias kalėdinio laikotarpio melodijas.