Spalio 30-osios popietę gausus būrys repo gerbėjų susirinko tatuiruočių salone „Jungle Street", kur galėjo pabendrauti su savo dievukais, pirmieji išgirsti ir įsigyti naują albumą „BAE", paganyti akis į provokuojančias šokėjas ir kartu pasiruošti lapkričio 8 dieną menų fabrike „Loftas" vyksiančiam albumo pristatymo koncertui, skelbiama pranešime spaudai.

„Tatuiruotėmis dažnai ant kūno įsiamžinu man svarbius ir reikšmingus įvykius, o albumas, ko gero, yra vienas iš svarbiausių, – pasakoja Gediminas Melnikas-Manis. – Koncertų metu retai kada pasitaiko proga asmeniškai pabendrauti su klausytojais, todėl kilo idėja surengti „Meet&Greet" susitikimą, kurio metu ne tik netikėtu būdu atskleidėme albumo pavadinimą, bet ir kalbėjomės, atsakinėjome į fanams rūpimus klausimus, fotografavomės ir fantastiškai praleidome laiką. Ryšys su klausytojais visada yra svarbi mano veiklos dalis."

Gediminas atskleidžia, jog paskutinės savaitės prieš albumo pristatymo koncertą grupės nariams itin įtemptos – nėra laiko net nerimauti ar jaudintis.

„Turim begalę darbų, repetuojam, ruošiamės ir jau žinom, kad tai bus neeilinis renginys su ilgiausia kada nors atlikta mūsų programa. Smagu, kad ant scenos sulauksime ir svečių – kartu su Leonu Somovu gyvai pristatysime jo prodiusuotą naują kūrinį", – sako grupės lyderis.