Mados, muzikos ir meno duetą „Beissoul & Einius“ jau tapo „privalu turėti“ asmeninėje lentynoje ar nekukliame uždarame vakarėlyje. Dueto siela tokia mistiška – tarsi sukurta iš rūko ir žvaigždžių, žvėrių kaukolių ir prabangių vardinių kvepalų, bet jie stebina neįtikėtina disciplina, paprastumu ir darbštumu, teigiama pranešime spaudai.

Kūrinys „Drama Boy“ gerai pažįstamas tiems, kurie ne kartą lankėsi gyvo garso dueto pasirodymuose, kurie nė vieno nepalieka abejingo.

„Tai koncertinė dainos versija – mūsų jos prašo jau ne pirmi metai, tad pagalvojome išpildyti klausytojų ir žiūrovų pageidavimą“, – sako dueto siela Artūras Žabas-Beissoul.


Kuriant vaizdo klipą duetas bendradarbiavo su „Wide Wings“ kūrybine studija ir režisieriumi Domu Merkliopu.

Kaip kažkada gimė „Drama Boy“?
„Prisimenu lyg tai būtų nutikę vakar. 2012 metai. Vasara. Atsikėlęs po negilaus popiečio miego savo namų laiptinėje (!), suvokiau, kad nieko nenoriu ir nieko man nereikia. Vėliau su Einiumi susitikome studijoje – taip gimė „Drama Boy“, – juokiasi Beissoul, kurį įkvepia ir elementarios kasdienybės akimirkos.

„Drama Boy“ klipas – tai judesio ir mados metamorfozių junginys. Galima būtų pajuokauti, kad „Beissoul & Einius“ niekada nemiega, nes nuolat filmuoja, įrašinėja, kuria, kaip visada: mažai šneka – daug daro.

Gerbėjai nustebs: duetas savo kūrybiniam dešimtmečiui paminėti ruošia knygą „B&E Fashion Book“, kuri dienos šviesą išvys 2020 metais.

O kokioje stadijoje pasiruošimas koncertui „Žalgirio“ arenoje Kaune?
„Pasiruošimas tokiems koncertams neturi stadijų – tai nuolatinė fantazijos ir realybės kova. Mėgstame nugalėti realybę, nes fantazija yra įdomiau, tai ji realybės valdovė. Bet tam, kad kas nors gimtų, šios dvi paralelės turi susikirsti ir uždegti viena kitą“, – samprotauja Beissoul.