Paaiškėjo, kad jau išpirkti visi bilietai į šios grupės turo koncertą lapkritį Kaune ir organizatoriai skelbia papildomą pasirodymą. Lapkričio 30 dieną atsinaujinusioje „Renginių oazėje“ įvyks dar vienas „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ turo „Nieko nereikia daryt“ koncertas, rašoma spaudos pranešime.

Bilietai sparčiai tirpsta ir į kitus šio turo koncertus Alytuje, Palangoje, Vilniuje ir Šiauliuose. Muzikantai labai dėkoja gerbėjams už tokį aktyvų susidomėjimą ir žada įsimintinus, pilnus energijos pasirodymus, kuriais vis labiau garsėja Lietuvoje ir už jos ribų.

Praėjusią savaitę Indija tapo dešimtąja šalimi, kur „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ surengė savo gastroles. Grupė Indijoje sugrojo tris koncertus – du solinius Delio ir Gurgaono muzikos klubuose bei savaitgalį apsilankė Ziro festivalyje.

Po pavykusių koncertų klubuose muzikantai išvyko į tolimąjį Arudanal Pradešą nežinodami ko tikėtis. Tačiau ši kelionė pranoko visus lūkesčius. Sekmadienio vakare lietuvių grupei buvo patikėta sugroti baigiamąjį Ziro slėnyje jau aštuntą kartą vykusio festivalio koncertą pagrindinėje Mėnulio scenoje.

Muzikantai atliko valandos trukmės savo temperamentingiausių kūrinių programą. Jų pasirodymą stebėjo apie penkis tūkstančius žiūrovų, kurie audringai palaikė grupę, nenorėjo jos paleisti nuo scenos, ne tik šoko, bet ir bandė dainuoti kartu lietuviškai. Taip pat užtraukė „Happy birthday to you“ tą dieną gimtadienį šventusiam grupės vokalistui Martynui Enčiui. Prieš koncertą bičiulį pasveikino ir kolegos iš grupės, įteikę slyvų pyragą su lotoso formos žvakute.

Kad pasiektų šį festivalį, lietuviams teko septynias valandas skristi lėktuvu į Delį, tris valandas skristi į Guvahatį, septynias valandas važiuoti traukiniu į Naharlaguną ir dar šešias valandas džipais kalnų keliais į Zirą. Tačiau, pasak jų, šią kelionę su kaupu atpirko kvapą gniaužiantis publikos priėmimas ir palaikymas.

Po koncerto muzikantams teko daugybę kartų fotografuotis su festivalio žiūrovais ir net kitą dieną traukinyje išgirsti komplimentų apie patikusį pasirodymą bei pasirašinėti naujų gerbėjų įsigytas vinilo plokšteles. Norą pamatyti grupę pas save išreiškė ir keli kiti Indijos festivaliai, tad gali būti, kad į šią egzotišką šalį „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ dar sugrįš.

Baigę gastroles Indijoje muzikantai kelia sparnus tiesiai į JAV, kur spalio 5 dieną surengs koncertą Los Andželo lietuvių dienose. Spalio 18 dieną „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ koncertuos Briuselyje, Belgijoje. Grįžusi iš kelionių grupė surengs šešis turo „Nieko nereikia daryt“ koncertus Lietuvoje – spalį pasirodys Alytuje, lapkritį Palangoje, Vilniuje, Šiauliuose ir dukart Kaune.