Labiausiai laukti penktadienio vakarą buvo pagrindinės scenos – „Jim Beam presents: LOFTAS main stage“ – pasirodymai. Įspūdingus šviesų ir garso šou čia surengė lietuviai „Solo Ansamblis“ ir legendinis elektroninės muzikos prodiuserių duetas iš Berlyno „MODESELEKTOR“.

Susipažinę dar Berlyno sienos griūties laikais šie vokiečiai pradėjo nuo nelegalių acid house vakarėlių ir šiandien turi jau beveik 30-ies metų gyvo muzikos atlikimo patirtį. Tai žmonės, kurie puikiai žino, kokie garsai labiausiai užveda publiką, o pasirodymo metu gerbėjai galėjo išgirsti tiek naujausio albumo kūrinius, tiek ir jau gerai pažįstamas dainas, rašoma spaudos pranešime.

Daugybę žmonių „Kalnapilis nealkoholinis: Europavox stage“ sutraukė ir smarkus hip hopo sensacijos iš Ukrainos alyona alyona pasirodymas, taip pat – Algirdo Kaušpėdo bei Victoro Diawaros projekto „KAnDIs“ garso ir šviesų šou.

Tuo tarpu, šeštadienį šiose scenose pasirodys daugiau roko muzikos grupių. Pagrindiniai festivalio headlineriai – itin energingais pasirodymais garsėjantys post-punk atstovai iš Pietų Londono „shame“. Prieš juos gros neseniai albumą išleidę lietuvių rokeriai „ba.“.

Vieni laukiamiausių „Europavox“ pasirodymų – kontroversiškieji avant-pop stiliaus ribas plečiantys rusai „Shortparis“ ir lietuviai „Freaks on Floor“.

Tuo tarpu rūsyje įsikūrusi „ Jägermusic Techno“ scena iki pat ryto šokdino šios muzikos gerbėjus. Šeštadienį joje bus ir kiek netradicinis pasirodymas – gyvai programą atliks iš netrumpo laiko praleisto Jungtinėje Karalystėje grįžęs „Brokenchord“.

Neatsiejama festivalio dalis yra meno scena, įsikūrusi „Brazzi“ studijoje. Čia abi dienas vyksta teatro ir šokio pasirodymai, rodomas kinas ir eksponuojamos laikinosios festivalio instaliacijos. Kaip ir kasmet, festivalio metu vyko gatvės meno galerijos „Open Gallery“ naujų darbų pristatymas. Šiais metais ją papildė devyni menininkų iš Lietuvos ir užsienio darbai.

Rinktinė muzika ir šiuolaikinis menas bei įtraukianti festivalio atmosfera kviečia lankytojus ir į antrąją festivalio dieną. Čia taip pat lauks daugybė įspūdingų ir visiškai nemokamų pasirodymų bei muzikinių bei menininių staigmenų.