Pagrindinis šio klipo režisierius – grupės „Džentelmenai“ narys Vytautas Mackonis džiaugiasi, kad viskas pavyko. Nors filmavimui buvo pasirinktos net 5 skirtingos lokacijos, idėja įgyvendinta.

„Filmavomės naktiniame klube, Vilniaus miesto centre, plaukėme Neries upe laivu, važiavome skirtingomis transporto priemonėmis: Ford Mustang, BMW 650 kabrioletu, triračiu Can-Am Spyder Vilniaus greitkelyje. Keitėme ne tik transporto priemones, bet ir miestus, dalis scenų buvo nufilmuota Kelmėje „Mažajame dvare“ bei nuostabioje sodyboje miesto pakraštyje“- atviravo Vytautas Mackonis.

Kelmė buvo pasirinkta ne be reikalo, ten vyko „Mis Rally Žemaitija 2019“ finalas, kuriame grupė „Džentelmenai“ pasirodė su šia daina pirmą kartą, ekrane jau buvo galima pamatyti vaizdo klipo akcentus, o kartu scenoje šoko net 12 gražuolių.

„Pasirodymas buvo įspūdingas, tačiau dar norėjome klipą patobulinti ir į interneto platybes paleisti jau išpuoselėtą variantą, tačiau ralio svečiai jau galėjo pamatyti pirmuosius mūsų darbo vaisius“, – kalbėjo kitas „Džentelmenas“, dainos „Nebijok“ žodžių autorius Dainius Dimša.

Vaizdo klipe galima pamatyti ir įspūdingus grupės nario Giedriaus Venslovo triukus su ugnimi ir kartu su žinoma šokėja, Lietuvos akrobatikos rekordininke Augustina Pivoraite atliktus šuolius atgal. Paklausus jo ar buvo sunkių momentų filmuojant šias scenas, Giedrius nusijuokė: „Baisiausia buvo nepradeginti savo smokingo.“

Kaip pasakoja idėjos autorius ir režisierius Vytautas Mackonis klipe galima įžvelgti tris atskiras meilės istorijas. Visos jos labai skirtingos, kaip ir patys „Džentelmenai“. Pasidomėjus ar šios istorijos yra tikros ir turi jiems kažkokią reikšmę, jis atskleidė, kad tai nėra istorijos iš jų pačių gyvenimo, tačiau atitikmenų galėtų rasti kiekvienas.

„Reikia nebijoti mylėti ir priimti įvairias meilės formas.“ – kalbėjo „Džentelmenas“ Vytautas Mackonis.