„Netikėtumo faktorius scenoje labai svarbus, taigi ir mes stengiamės nesėdėti vietoje ir ieškoti įdomių iššūkių. Blogiausia, kai išgirdus apie atlikėją jau žinai, ko gali tikėtis arba ko tikrai nesulauksi“, – pranešime spaudai kalbėjo Akvilė.

Per paskutinius metus dalyvaudama jau antrame televizijos projekte Akvilė neslepia, kad televizija žavi tuo, kad būtent čia gali atsiskleisti ne tik kaip daininkė, bet paieškoti savyje ir lavinti kitus talentus – tiek gebėjimą šokti, tiek vaidinti. O visa tai sujungus ir pats gali maloniai nustebti: „Iš tiesų, kiekvieno žmogaus talentų rezervai yra neišmatuojami, kartais tik patys nežinome, kiek daug gražių dalykų galime nuveikti. Įgavus naujos patirties labai norisi tai išnaudoti ir savo koncertuose. Visos trys esame energingos, mėgstame ir šokti, ir vaidinti, belieka tikėtis, kad tą mūsų didelę energiją talentinga komanda padės panaudoti tikslingai“.

Kalbėdamos apie naujus planus merginos džiaugiasi maloniu pasiruošimo naujam projektui pocesu: „Niekuomet nemėgome atrepetuotų, nugludintų vienodų judesių, bereikšmių rankų pakėlimų, o jau dabar, dirbdamos su režisieriumi ir repetuodamos su šokėjais matome, kad per minimalią choreografiją su partneriu daug lengviau perteikti jausmą bei emociją“.

Dirbti su vyrišku kolektyvu merginoms ne naujiena – atlikėjos jau keletą metų koncertuoja ir su gyva grupe. Pasak Diletos, stovėti talentingų muzikantų apsupty visada smagu: „Kartu mes labai gera komanda. Nors visuose koncertuose būna improvizacijų, bet programas atliekant gyvai galime labiau prisitaikyti prie publikos, situacijos, neišvengsi ir kuriozų. Kad ir kiek darytume repeticiju, vis juokiamės, kad smagiausi koncertai būna tuomet, kai repetuojame mažai. Muzikantų tarpe populiari frazė “repetuoja tik bailiai” – dažnai ir mes ją naudojame, bet vistiek susiburiam į repeticijų salę. Ko gero, dažnai ir dėl gero laiko“.

Į naujo projekto pristatymo koncertą atlikėjos žada pakviesti artimiausiu metu.