Juo šiemet tapo būgnininkas Tuomas Räsänen, rašoma organizatorių išplatintame pranešime spaudai.

Aplenkęs kitus aštuonis konkurso dalyvius – Andrių Balevičių, Kasparą Petkų, Tautvydą Tomkų, Liną Samp, Joną Filmanavičių, Daumantą Lukošiūną, svečią Marcį Brišką iš Latvijos, bei baltarusį Stanislaw Romanovski, konkurso nugalėtojas gavo 1000 eurų vertės dovanų čekį muzikos prekėms įsigyti.

Atskleisti savo talentus bei sužavėti žiūrovus ir komisiją kiekvienam „Drum Day” dalyviui ant scenos buvo skiriama iki 10 minučių. Pradedantys ir pažengę mušamųjų instrumentų meistrai kolegoms ir klubo lankytojams pristatė savo kurtas bei populiarias gerai žinomų atlikėjų kompozicijas.

Antrąja vieta tarptautiniame konkurse apdovanotas Linas Samp.

Trečią vietą laimėjo Jonas Filmanavičius.

„Tamsta“ klubo komanda įsitikinusi, jog geriausio būgnininko titulą laimėjo kiekvienas, dalyvavęs konkurse. Prizais paskutinį balandžio trečiadienį tapo ne tik žiūrovų plojimai, bet ir muzikos profesionalų, komisijos narių dėmesys bei pagyrimai. Jos gretose sėdėjo daugybė gerai Lietuvoje žinomų kolektyvų būgnininkų ir kitų muzikantų.

Renginio akimirkos:

Nuo 2007 metų rengiamo „DRUM DAY“ konkurso sceną išmėgino ir daugybė žinomų instrumentalistų: Marijus Aleksa, Gediminas Augustaitis, Adas Gecevičius, Jonas Butvydas, Jonas Gliaudelis, Vytis Vainilaitis, Mantas Augustaitis, Augustas Baronas, Jonas Lengvinas ir kiti.

Pasibaigus tryliktam būgnininkų konkursui muzikos klubas „Tamsta“ primena, jog tai – ne vienintelis klubo organizuojamas muzikinis konkursas. Gegužės 15 d. klubo scena atiteks geriausio gitaristo rinkimams – konkursui „Gitarų Šėlsmas“. Paskutinis šansas laimėti publikos simpatijas ir parodyti savo talentus – ukulėlių konkursas „Virš Vaivorykštės 2019“ gegužės 22 d. vyksiantis antrąkart istorijoje.