„Albumas – be pavadinimo, nes aš ir esu visos tos dainos. Ši muzika yra mano pasaulis, mano išgyvenimai, spalvos ir atspalviai, sielos atspindžiai. Albumo viršelyje uždengta pusė veido, tai – mano dualumas, skilimas. Viršelis – spalvingas, nes gana mums visiems liūdėti, pavasaris ateina. Beje, spalvingas ne tik viršelis, bet ir turinys. Vienas dainas parašiau visai neseniai, kitas – prieš dešimt metų, bet jos niekur iki šiol neskambėjo. Yra du man labai brangūs duetai – su Igoriu Kofu ir su Merūnu. Esu dėkinga Faustui Venckui už pagalbą įrašinėjant albumą“, – pranešime spaudai kalbėjo Jazzu.

Ketvirtadienio vakarą uostamiestyje ji pradeda savo solinį koncertinį turą „Welcome“, su kuriuo aplankys visas didžiausias šalies arenas. Tie gerbėjai, kurie šv. Valentino dieną švęs su Jazzu Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, bus pirmieji, galintys įsigyti jos naujutėlį albumą.

Albumą bus galima įsigyti ir kituose miestuose: vasario 15 d. Jazzu koncertuos Panevėžio „Cido“ arenoje, 21 d. – „Siemens“ arenoje Vilniuje, 23 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, kovo 1 d. – Šiaulių arenoje. Fizinis albumas kol kas bus platinamas tik turo koncertuose. Skaitmeninė jo versija muzikos platformose pasirodys kiek vėliau.