Dar paskelbdamas apie savo koncertinį turą, D. Montvydas atskleidė, kad paskutinę minutę nusprendė atšaukti planuotą koncertą arenoje, o jį iškeitė į mažas erdves, gruodžio 25 d. Vilniaus „Loftą“, gruodžio 26 d. Kauno „Gargarą“, o gruodžio 27 d. dainininkas pasirodys Klaipėdos piliavietėje. Išskirtinės ir mažos erdvės įpareigojo dainininką parodyti tai, ko iki šiol jis nėra daręs.

Tiesa, į šiuos koncertus, pažymėtus amžiaus cenzu „16+” patekti gali taip pat ribotas skaičius žmonių. Nors koncerte buvo galima išvysti ir ne vieną vaiką, šį kartą, kaip rašoma spaudos pranešime, Donatas jautėsi kur kas laisviau, nevengdamas ir vieno kito keiksmažodžio savo dainose.

„Šį kartą galiu dar daugiau improvizuoti, laisviau išreikšti mintis ar emocijas. Dabar jaučiuosi tiesiog laisviau“, - atviravo dainininkas prieš koncertą.

Koncerto metu gerai žinomi kūriniai įgavo naujas formas, ne vienas kūrinys priminė pasaulinius hitus. Visiems gerai žinomas kūrinys „Žiūrėk, ką padarei“ suskambo pagal The Weeknd kūrinio „Starboy“ motyvus, „Move Your Body“ priminė to paties dainininko hitą „Can‘t Feel My Face“, tačiau labiausiai klausytojus nustebino kūrinio „Norim dar“ transformacija – šis priminė dainininkės Cardi B hitą „I Like It“.

Kartu su D. Montvydu keletą kūrinių scenoje atliko ir dainininkas bei dainų prodiuseris Gytis Valickas – Echoes, kuriam Donatas nepagailėjo padėkos žodžių.

Vakaro metu įvyko ir premjera, šiame koncertiniame ture pirmą kartą klausytojai gali išgirsti naujausią kūrinį „Man patinka“. Kūrinys nuo pirmų akordų minią įtraukė judėti kartu ir, atrodo, kad gerbėjams jis patiko.